تبلیغات

نرخ جديد ورود به محدوده طرح ترافيک اعلام شد

نرخ جديد ورود به محدوده طرح ترافيک اعلام شد

ايسنا/ رئيس کيمته عمران شوراي شهر در مورد آخرين تغييرات نرخ ورود به محدوده طرح ترافيک توضيحاتي را ارائه کرد.

اقبال شاکري با اعلام خبر تصويب لايحه تعيين نرخ ورود به محدوده طرح ترافيک گفت: بر اساس مصوبه امروز اعضاء، عوارض تردد خودروهاي برقي در تهران رايگان و بدون محدوديت به تصويب رسيد و همچنين خودروهاي هيبريدي بدون محدوديت تنها با پرداخت 50درصد هزينه طرح ترافيک قادر به تردد در محدوده طرح ترافيک خواهند بود. وي با بيان اينکه براساس اين مصوبه ، قيمت هزينه‌هاي عوارض تردد در محدوده طرح ترافيک تهران، براي خودروهاي شخصي با 10 درصد و براي خودروهاي دولتي با 15درصد افزايش نسبت به سال گذشته تعيين شده است گفت: قيمت تردد هر روز در طرح ترافيک براي خودروهاي مجاز روزانه 3300 تومان است که احتساب هزينه عوارض به صورت پلکاني خواهد و در سه بازه از يک روز تا 90 روز، از 91 روز تا 190 روز و از 191 روز تا 290 روز با افزايش مواجه خواهد شد.

رئيس کميته عمران شوراي شهر افزوذ: براساس مصوبه امروز شوراي اسلامي شهر تهران، صدور مجوز طرح ترافيک براي مقامات لشگري و کشوري منتفي شد و صدور کارت‌هاي شناور مجوز تردد در طرح ترافيک براي مسئولان و برخي سازمان‌ها هم با محدوديت مواجه خواهد شد. همچنين خبرنگاران هم تردد روزانه‌شان در شهر تهران 140 تومان احتساب خواهد شد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.