تبلیغات

واکنش ايران به اعدام سه جوان بحريني

واکنش ايران به اعدام سه جوان بحريني

فارس/ سخنگوي وزارت خارجه ايران با محکوميت اعدام سه زنداني بحريني تصريح کرد: منامه با اين اقدام نسنجيده بار ديگر نشان داد که در پي حل مسالمت‌آميز و گشودن راهي براي برون رفت از بحران بحرين نيست.
بهرام قاسمي سخنگو و رئيس مرکز ديپلماسي عمومي و رسانه‌اي وزارت امور خارجه با محکوميت شديد اعدام سه زنداني بحريني اظهار داشت: عدم شفافيت در روند محاکمه ناعادلانه اين سه شهروند مورد تاييد مجامع بين‌المللي و حقوق بشري و تمامي نهادهاي مردمي در اقصي جهان نيز قرار گرفته است.

وي افزود: حکومت بحرين با اين اقدام نسنجيده بار ديگر نشان داد که در پي حل مسالمت‌آميز و گشودن راهي براي برون رفت از بحران بحرين نيست.

قاسمي همچنين تاکيد کرد: حکومت بحرين چون هميشه بر پيروي از راهکارهاي امنيتي و سرکوب‌گرايانه و کشتار سبعانه معترضان بي دفاع اصرار مي‌ورزد.

سخنگوي وزارت امور خارجه افزود: جاي بسي تاسف است در شرايطي که مردم بحرين و رهبران سياسي و مذهبي آنان و مجامع بين المللي حل و فصل بحران اين کشور از طريق گفتگو و تعامل را مورد تاکيد قرار مي‌دهند، حکومت بحرين با تشديد رويکردهاي امنيتي، اعمال محدوديت و ايجاد فشار بر رهبران مخالفين و اعدام زندانيان سياسي مسير را براي هرگونه مذاکره و گفتگوي سياسي روز به روز مسدود و اين کشور را به سمت يک انسداد کامل سياسي هدايت مي‌کند.

وي گفت: بي‌شک با ادامه اين مسير، حاکميت بحرين مسئوليت پيامدهاي اقدامات و رفتارهاي افراطي را متوجه خود ساخته است.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.