تبلیغات

طاهري مدير خوبي است اما در صنعت خودروسازي!

طاهري مدير خوبي است اما در صنعت خودروسازي!

ميزان/ پيشکسوت باشگاه پرسپوليس گفت: طاهري مدير خوبي است اما در صنعت خودروسازي! چون فوتبالي نيست و براي مدتي در باشگاه پرسپوليس مستأجر است.
مرتضي فنوني‌زاده در مورد پيروزي تيم فوتبال پرسپوليس مقابل سايپا اظهار داشت: پرسپوليس در اين بازي عملکرد آنچنان خوبي نداشت اما خوشبختانه توانست سايپا را شکست دهد و سه امتياز باارزش را از آن خود کند. اين امتيازات، ارزش خود را در پايان فصل نشان مي‌دهد و بايد قدر آنها را دانست.
وي درباره عملکرد سروش رفيعي در اولين بازي با پيراهن پرسپوليس گفت: به نظرم سروش رفيعي، علي کريميِ دوم است. به لحاظ فني بازي او شباهت زيادي به کريمي دارد. خدا کند اخلاقش هم مثل کريمي باشد.
پيشکسوت باشگاه پرسپوليس با اشاره به اينکه همه مشکلات پشت پيروزي‌ها پنهان مي‌شود، تصريح کرد: وقتي در تيم، دو بازيکن چپ‌پا به نام‌هاي محمد امين آرام‌طبع و محمد انصاري هستند، نبايد يک بازيکن تأثيرگذار مثل فرشاد احمدزاده را از ميانه ميدان به سمت چپ خط دفاع ببرد. اين بازيکن اخراج شد و در بازي بعدي حضور نخواهد داشت که اين مسئله به ضرر پرسپوليس خواهد بود.
فنوني‌زاده خاطرنشان کرد: من هنوز نمي‌دانم چرا مدافع اوکرايني را خريدند. اين بازيکن اگر کيفيت خوبي داشت در بازي مقابل سايپا بايد مورد استفاده قرار مي‌گرفت اما اگر کيفيت خوبي ندارد، دليل جذبش چه بوده است؟ بازيکني که يک ميليارد تومان از پرسپوليس گرفته نبايد روي نيمکت باشد. زماني که من، او را کنار برانکو روي نيمکت ديدم، تصور کردم مربي خارجي تيم است!
وي افزود: ضمن اينکه از عليرضا بيرانوند انتظار نداشتم آن سوتي‌ها را بدهد. بيرانوند بازيکن ملي‌پوش است و نبايد آن حرکات را انجام مي‌داد.
پيشکسوت باشگاه پرسپوليس با اشاره به اينکه قهرماني اين تيم به هفته آخر نمي‌کشد، گفت: من اين قول را به هواداران مي‌دهم که يک يا دو هفته قبل از پايان ليگ، قهرمان شويم. ما اين هفته بازي سختي مقابل فولاد خوزستان داريم. واقعاً حيف شد که ساسان (انصاري) را از دست داديم. پرسپوليسي‌ها بايد در بازي با فولاد، مراقب او باشند.
فنوني‌زاده در پايان، در خصوص عملکرد علي‌اکبر طاهري، سرپرست باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: انصافاً طاهري، تيم را تا حدود زيادي جمع و جور کرد. او مدير خوبي است اما در صنعت خودروسازي! چون فوتبالي نيست و براي مدتي در باشگاه پرسپوليس مستأجر است. متأسفانه طاهري حتي در مراسم تشييع مرحوم سيد کاظم سيدعليخاني شرکت نکرد. در حالي که سيدعليخاني از بزرگترين بازيکنان پرسپوليس بوده اما خيلي مظلومانه از دنيا رفت.منبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.