تبلیغات

عکس: هاشمی ایستاده سخنرانی کرد

هاشمی رفسنجانی که به عنوان سخنران مراسم ورود امام (ره) به ایران در ترمینال شماره 1 فرودگاه مهرآباد حضور یافته بود هنگام سخنرانی روی صندلی ننشست و سخنرانی خود را ایستاده ایراد کرد؛ او در سخنان خود انتقاد شدید از رد صلاحیت یادگار امام(ره) مطرح کرد.

فرارو: هاشمی رفسنجانی که به عنوان سخنران مراسم ورود امام (ره) به ایران در ترمینال شماره 1 فرودگاه مهرآباد حضور یافته بود هنگام سخنرانی روی صندلی ننشست و سخنرانی خود را ایستاده ایراد کرد؛ او در سخنان خود انتقاد شدید از رد صلاحیت یادگار امام(ره) مطرح کرد.

همزمان با فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم گرامیداشت ورود امام(ره) به خاک کشورمان در ترمینال شماره ۱ فرودگاه مهرآباد برگزار شد. در این مراسم شخصیت‌هایی چون آیت الله اکبرهاشمی رفسنجانی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عباس آخوندی، وزیر مسکن و شهرسازی، علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی، محسن رفیقدوست، غرضی وحجت‌الاسلام و المسلمین دعایی حضور داشتند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که به عنوان سخنران در این مراسم حضور داشت پس از بالا رفتن از سن حاضر به نشستن روی صندلی نشد و ایستاده سخنرانی کرد. او در سخنان خود با انتقاد شدید از ردصلاحیت سید حسن خمینی و با بیان این‌که «هر آن‌چه که داریم از امام داریم» گفت: صلاحیت شخصیتی که اشبه به جدش امام خمینی است را قبول نمی‌کنند؛ شما صلاحیت خود را از کجا آورده‌اید؟ چه کسی به شما اجازه داده است که قضاوت کنید؟ چه کسی به شما تریبون داد؟ صداوسیما برای شما باشد؛ اگر امام و نهضت و اراده عمومی مردم نبود هیچ‌کدام از این‌ها نیز نبودند.

عکس: هاشمی ایستاده سخنرانی کردعکس: هاشمی ایستاده سخنرانی کردعکس: هاشمی ایستاده سخنرانی کردعکس: هاشمی ایستاده سخنرانی کردعکس: هاشمی ایستاده سخنرانی کردعکس: هاشمی ایستاده سخنرانی کردعکس: هاشمی ایستاده سخنرانی کردعکس: هاشمی ایستاده سخنرانی کرد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار