تبلیغات

آپديت بعدي ويندوز 10 امکان ادامه فعاليت روي سيستم هاي مختلف را به شما مي دهد

آپديت بعدي ويندوز 10 امکان ادامه فعاليت روي سيستم هاي مختلف را به شما مي دهد

ديجياتو/ روز گذشته مايکروسافت در حالي بروزرساني جديدي را براي کاربران اينسايدر ارائه داد که کمتر از يک هفته از انتشار آپديت 15002 براي کاربران حلقه سريع مي گذرد. در آپديت جديد، انجام کارها با چند دستگاه مجهز به ويندوز 10 به طور مشهودي آسان تر شده است.

بروزرساني جديد مايکروسافت که با شماره 15007 منتشر شده به کورتانا اين امکان را مي دهد تا به هنگام تعويض کامپيوتر شخصي لينک هاي سريع وبسايت هاي باز شده در مرورگر اج، اسناد موجود در کلاد و ديگر فعاليت هاي اخير را با سيستم جديد کاربر به اشتراک بگذارد.

براي مثال اگر شما در حال کار روي يک فايل پاورپوينت در لپ تاپ خود هستيد، زماني که به کامپيوتر روميزي خود بازگرديد، لينکي از پاورپوينت شما در اکشن سنتر به نمايش در خواهد آمد.

همچنين کاربران مرورگر اج از اين پس مي توانند تب هاي باز شده را با ديگر برنامه ها به اشتراک بگذارند که تغيير مرورگر را بسيار آسانتر و بدون از دست رفتن تب ها خواهد کرد.همچنين با بروزرساني جديد، وارد کردن اطلاعات نظير تاريخچه و رمزهاي عبور ذخيره شده از يک مرورگر ديگر به اج بسيار ساده تر خواهد بود.

تغيير بزرگ ديگر مربوط به بخش تم هاي ويندوز است. مايکروسافت وعده داده که به زودي قابليت دانلود تم از طريق ويندوز استور را به سيستم عامل خود بيفزايد. در آپديت 15002 صفحه تنظيمات تم به بخش تنظيمات ويندوز 10 اضافه شده بود اما تاکنون اين قابليت کاربردي نبوده و طبق وعده مايکروسافت به زودي مي توان تم هاي مختلف را از استور دانلود کردwindows-10-insider-preview-2017-01-13-02

از جمله تغييرات ديگر مربوط به کامپيوترهاي شخصي، بهبود قابليت تشخيص چهره ويندوز Hello براي لاگين هرچه آسانتر، توانايي باز کردن لينک هاي دانلود شده بدون حتي ذخيره کردن آنها، افزودن قابليت «ويندوز اينک» به «وب نات»، اضافه شدن نوار پيشرفت به اعلانيه ها و ديگر موارد هستند.

بروزرساني 15007 براي ويندوز موبايل هم تغييراتي را به دنبال داشته است. به عنوان مثال، هم اکنون مي توانيد موسيقي در حال پخش توسط «iHeartRadio» و «TuneIn» را به وسيله کورتانا کنترل کنيد و از آن بپرسيد که در حال حاضر چه آهنگي در حال پخش است.

علاوه بر آن قابليت زوم 500 درصدي به مرورگر اج موبايل افزوده شده و کليک کردن روي لينک وبسايت هايي که از ويژگي «وب به برنامه» پشتيباني مي کنند، صفحه اي براي باز کردن لينک توسط نرم افزارهاي مربوطه باز خواهد کرد.



مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: ديجياتو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.