تبلیغات

جعفرزاده: اصولگرايان گل زن خوبي ندارند

جعفرزاده: اصولگرايان گل زن خوبي ندارند

جماران/ عضو فراکسيون رهروان ولايت مجلس شوراي اسلامي گفت: اصولگرايان با همديگر اتفاق نظر نهايي ندارند. آنها براي انتخابات نمي توانند يکپارچه شوند و به نفع ديگري کنار بروند ولي فقط در يک چيزي ائتلاف اصولگرايان خوب است آن هم تحت فشار قرار دادن دولت است که در اين زمينه وفاق ميان اصولگرايان بيشتر ديده مي شود.
غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي درباره ائتلاف و وحدت اصولگرايان گفت: اصولگرايان هميشه خوب شروع مي کنند منتها گل زن خوبي ندارند. يعني نمي توانند گل بزنند و دليلشان اين است که نسبت به همديگر گذشت ندارند و در نهايت هر کسي سعي مي کند گل را خودش بزند.
اين نماينده مجلس تصريح کرد: اصولگرايان با همديگر اتفاق نظر نهايي ندارند. آنها براي انتخابات نمي توانند يکپارچه شوند و به نفع ديگري کنار بروند ولي فقط در يک چيزي ائتلاف اصولگرايان خوب است آن هم تحت فشار قرار دادن دولت است که در اين زمينه وفاق ميان اصولگرايان بيشتر ديده مي شود.
جعفرزاده ايمن آبادي درباره ضعف اصلي اصولگرايان گفت: متاسفانه در اردوگاه اصولگرايان هر حزبي خودش را برتر مي داند ولي در اردوگاه اصلاح طلب ها اينگونه نيست. اصلاح طلبان براي همديگر جا خالي مي کنند و حاضرند که به همديگر هم افزايي کنند علت بردشان هم در چند سال اخير همين است ولي اصولگرايان تا زماني که اين حس خود برتري را دارند نمي توانند موفق باشند. ضمن اينکه جاذبه اصولگرايان کم است و بخش زيادي از راي دهندگان جوانان هستند. مثلا شما آقاي ميرسليم را نگاه کنيد چقدر جذابيت براي جوانان دارد؟

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: جماران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.