تبلیغات

کارنامه دانش آموزان الکترونيکي شد

کارنامه دانش آموزان الکترونيکي شد

خبرگزاري صدا و سيما/ معاون منابع انساني و فناوري اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: خانواده ها مي توانند از اول بهمن با مراجعه به پايگاه اينترنتي eservice.medu.ir کارنامه تحصيلي دانش آموزان خود را مشاهده کنند.

حمود حبيبي در مصاحبه با خبرگزاري صدا و سيما افزود: رمز ورود به اين سامانه از طريق مدارس در اختيار اولياء دانش آموزان قرار مي گيرد.
وي گفت: از طرف اين سامانه همچنين خانواده ها مي توانند از حضور و غياب و موارد انضباطي و تشويقي فرزند خود و فوق برنامه مدرسه اطلاع پيدا کنند.
حبيبي خاطر نشان کرد: دانش آموزان نيز با ثبت نام در اين پايگاه اينترنتي مي توانند به صورت الکترونيکي در فوق برنامه هاي مدرسه، پژوهش سراهاي دانش آموزي ثبت نام کرده و تحقيقات، پژوهش ها و اختراعات خود را نيز در اين سامانه ثبت کنند.
وي تأکيد کرد: همچنين معلمان مي توانند با ثبت نام در اين سامانه نمرات درسي و انضباطي دانش آموزان و تکاليف درسي آنان را ثبت و در اختيار دانش آموزان قرار دهند.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خبرگزاري صدا و سيما

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.