تبلیغات

واکنش رضایی به سخنان اخیر هاشمی

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایجاد هرگونه التهاب و تنش در آستانه انتخابات می‌تواند موجبات برهم خوردن آرامش در جامعه را فراهم کند.

خبرگزاری میزان: دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایجاد هرگونه التهاب و تنش در آستانه انتخابات می‌تواند موجبات برهم خوردن آرامش در جامعه را فراهم کند.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم تشییع پیکر امیر سلیمی فرمانده اسبق کل ارتش درباره اظهارات روز گذشته هاشمی رفسنجانی در فرودگاه مهرآباد و ایجاد هجمه علیه شورای نگهبان اظهارکرد: ایجاد هرگونه التهاب و تنش در آستانه انتخابات می‌تواند موجبات برهم خوردن آرامش در جامعه را فراهم کند در برهه کنونی باید از بروز هر گونه رفتار غیرعقلانی جلوگیری شود.

رضایی با بیان اینکه نباید حادثه تلخ فتنه 88 از یاد کسی برود، گفت: نباید فراموش کنیم که با همین التهابات بود که در آن مقطع آرامش جامعه بر هم خورد.

وی در پایان تأکید کرد: همه چیز باید به شکل قانونی پیش برود و نخبگان و مسئولان باید دست به دست هم دهند تا آرامش درجامعه حکمفرما شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار