تبلیغات

آغاز مرحله دوم طرح ویژه انضباط شهری در 2 میدان پایتخت

به گزارش افکارخبر،

ابوالقاسم چیذری ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: این طرح با همکاری مناطق یک، شش و یگان حفاظت شهرداری تهران انجام می‌شود.

وی افزود: پس از اجرای موفق مرحله اول طرح ویژه انضباط شهری در محدوده بازار تهران و میزان رضایت‌مندی بالا از آن، مرحله جدید را با همان صلابت در این دو میدان بزرگ شهر آغاز کردیم.

چیذری ازانجام ضربتی این طرح در بیش از 20 نقطه شهر تهران که معابر آلوده به دستفروشی دارند خبر داد و گفت: با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی سال و ترافیک خیابان‌ها و معابر، این طرح را با شدت و قدرت ادامه خواهیم داد.

وی افزود: تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد که تا قبل از شروع طرح استقبال از بهار با معابری پاک و منزه از دستفروشی از بهار طبیعت استقبال کنیم.

مدیرعامل شرکت شهربان ادامه داد: همکاران من در این طرح ویژه پس از پاکسازی معابر از بساط‌ گستران، این نقاط را به صورت پاکیزه تحویل مناطق خواهند داد و پس از آن مدیریت این نقاط برعهده شهرداری‌های مناطق است.

 وی ادامه داد: همان‌گونه که بارها تاکید کرده‌ام پیرو سیاست مدیریت شهری قطعا تمیز دادن بساط‌گستران نیازمند را از سودجویان، در تمام این عملیات‌ها مدنظر قرار خواهیم داد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار