تبلیغات

فوتبال ايران در انتظار پادرميانيِ وزير

فوتبال ايران در انتظار پادرميانيِ وزير

ورزش 3/ مسعود سلطاني‌فر وزير ورزش جديد به شناخت کاملش در فوتبال شهره است، يک مرد سياسي با علايق فوتبالي بسيار که همانطور که خود اعلام کرده است، اهل دخالت و حضور در کارهاي ميداني است.
در حال حاضر فوتبال ايران با چالشي بزرگ مواجه شده و درگيري دو مربي محبوب شاغل در فوتبال ما باعث ايجاد نگراني‌هاي جدي در رقابت‌هاي مهم پيش رو و تشويق ذهن طرفداران فوتبال شده است. در اين شرايط اين انتظار از وزير ورزش وجود دارد تا با پادرمياني در اين حوزه به اين دو مربي آتش‌بس بدهد؛ اگرچه بيشتر کارلوس کي‌روش است که با اظهارنظرهاي غيرمسئولانه فضا را مشوش ساخته است.
با توجه به جايگاه حقوقي وزير و ارتباط او با مديران فدراسيون فوتبال و پرسپوليس و با در نظر داشتن اين رتبه که به هر حال هر دو اين مربيان اهميت حرف و دستور وزير را درک مي‌کنند، اين اميدواري وجود دارد که دخالت وزير به سرعت آتش اين دعوا را تا حد امکان کاهش بدهد. از وزير ورزش انتظار دخالت نداريم اما اين پادرمياني احتمالا به صلاح فوتبال ايران خواهد بود.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.