تبلیغات

طرح کيف پول الکترونيک در گمرک بوشهر اجرايي شد

 طرح کيف پول الکترونيک در گمرک بوشهر اجرايي شد

تسنيم/مديرکل گمرک بوشهر گفت: در راستاي خدمات مطلوب به بازرگانان و فعالان اقتصادي طرح کيف پول الکترونيک در گمرک بوشهر اجرايي شده است.

بهنام نوروزي بعدازظهر امروز در جمع فعالان اقتصادي استان بوشهر از اجرايي شدن طرح کيف پول الکترونيک در بوشهر خبرداد و اظهار داشت: کيف پول الکترونيک خدمت جديدي در گمرک بوشهر براي سرعت بخشيدن به عمليات‌ها و تسهيل در خروج کالا و خدمات است.

وي با اشاره به راه‌اندازي پنجره واحد تجاري فرامرزي در گمرک بوشهر تصريح کرد: طرح کيف پول الکترونيکي به دنبال راه‌اندازي پنجره واحد تجارت فرامرزي و سامانه جامع امور گمرکي انجام مي‌شود.

نوروزي با اشاره به ويژگي‌هاي کيف پول الکترونيکي در گمرک بوشهر افزود: پرداخت پول از سوي صاحبان کالا براي توزيع ، انبارداري ، تخليه و بار گيري کالا به صورت هوشمند از کيف پول الکترونيک آنها برداشت مي‌شود.

مديرکل گمرک بوشهر مهمترين مزاياي کيف پول الکترونيکي را عدم حضور صاحب کالا به صورت مداوم ، ايجاد کنترل‌هاي دقيق و جلوگيري از تخلفات عنوان کرد.

وي از اجراي طرح پول کيف الکترونيکي در گمرکات استان بوشهر خبرداد و تاکيد کرد:در بيشتر گمرک‌هاي استان بوشهر که خروج کالا به صورت الکترونيکي انجام مي‌شود کيف پول الکترونيکي اجرا شده است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.