تبلیغات

قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!

برترین ها: این خانه کرم رنگ با دو گاراژ در نیوپورت، اورگان، از بیرون مثل هر خانه دیگری کاملا معمولی به نظر می رسد. اما داستان داخل خانه با بیرون آن کاملا متفاوت است! وسایل و تزئینات انتخاب شده برای داخل خانه، یک قلعه مجلل دوران رنسانس را به نمایش می گذارد. 

یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!

درهای ضخیم حکاکی شده، پنجره های رنگی عتیقه درباره ساکنان خانه صحبت می کند. به نظر می رسد این خانه محل مناسبی برای یک خانواده سلطنتی است و دقیقا هم چنین کسانی در آن زندگی می کنند. وارث کنتس شانون، «Almie Barton» این خانه را از صاحب اصلی اش در سال 1979 خرید و در 40 سالی که در آن زندگی می کند تغییرات قابل توجهی در آن داده است. بارتون می گوید: «آن یک خانه کاملا معمولی در حومه شهر بود. مالکش، خانه را با مصالح خیلی خیلی محکم ساخته بود. اما وقتی من داخل خانه شدم و فضای کوچک آن را دیدم، احساس کردم که این حقم نیست.»

یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!

بارتون دیوارهای داخلی را خراب کرد و سه اتاق کوچک را به یک لابی بزرگ که به فضای نشیمن باز می شود تبدیل کرد. تیرهای طلاکاری شده، لوسترهای کریستال، نقاشی های سقف و مبلمان متعلق به قرن 17 و 18، تنها یخشی از طراحی غیرمتعارف داخلی این بناست که آن را متمایز می کند. 

یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!

این خانه با وجود پنجره هایی که دارد بسیار تاریک به نظر می رسد. بارتون توضیح می دهد: «خانه های عادی آمریکایی با هدف دسترسی به نور طراحی می شوند. اما تاریکی در خانه من دلیل دارد. ما در پنجره هایمان شیشه های نقاشی شده قرن هجدهمی داریم و درست مانند کلیسا، تاریکی باعث می شود این پنجره ها مانند جواهری در طول روز بدرخشند. با تغییر نور، پنجره ها هم تغییر می کنند. این مثل زندگی در نقاشی های رامبراند است.

یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!

باوجود چنین تفاوتی بین فضای داخلی و خارجی، ممکن است تعجب کنید که باوجود وسواس و انتخاب های دقیق بارتون، چرا این دو مطابقت ندارند! دلیل آن ساده است: بارتون نمی خواهد قبض مالیاتش افزایش یابد!

یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!یک قلعه لوکس رنسانس در یک خانه معمولی!

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار