تبلیغات

عاقبت خونین ادب کردن مزاحم دختر عمو

پسر جواني كه مدتي قبل در درگيري خونيني حوالي پارك كوثر در جنوب تهران مرتكب قتل شده بود، به زودي در دادگاه كيفري محاكمه مي‌شود.

عاقبت خونین ادب کردن مزاحم

متهم كه سجاد نام دارد، ساعت 23 شامگاه پنج شنبه دوم مهرماه در درگيري خونيني مقابل پارك كوثر در جنوب تهران پسر جواني را به خاطر دختر جواني به قتل رساند.

آن شب وقتي قاضي منافي آذر، بازپرس ويژه قتل از دادسراي جنايي به همراه كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در محل حادثه حاضر شدند، دريافتند لحظاتي قبل پنج پسر جوان به نام‌هاي سجاد، سليم، حميد، اسماعيل و سعيد با پسر جواني به نام محسن درگير شده‌اند كه پس از قتل محسن همگي از محل گريخته‌اند.

بررسي‌هاي بعدي نشان داد مقتول با ضربات چاقوي سجاد به قتل رسيده است. در حالي كه تحقيقات براي دستگيري متهمان ادامه داشت، مأموران پليس موفق شدند سليم، حميد و اسماعيل را دستگير كنند. يكي از متهمان گفت: مدتي قبل سليم به من گفت كه پسري به نام بهنام مزاحم دختر عمويش شده و قصد دارد او را ادب كند تا اينكه متوجه شديم بهنام و دوستش محسن، سليم را كتك زده‌اند.

سليم وقتي موضوع را به ما گفت، پنج نفري براي دعوا به پارك رفتيم و محسن را به شدت كتك زديم. وي گفت: در اين درگيري سجاد با چاقو محسن را زخمي و از محل فرار كرد. همزمان با ادامه تحقيقات، مأموران سجاد و سعيد را هم بازداشت كردند.

سجاد در بازجويي‌ها به قتل محسن اعتراف كرد. وي گفت: محسن به هواخواهي بهنام، سليم را كتك زده و دستش را زخمي كرده بود. وقتي سليم ماجرا را به ما گفت ما هم تصميم گرفتيم محسن را كتك بزنيم كه اين اتفاق افتاد.

 صبح ديروز قاضي منافي آذر پس از تحقيقات تكميلي، قرار مجرميت پنج متهم اين حادثه را صادر كرد. سجاد به جرم مشاركت در قتل عمد، محسن و چهار متهم ديگر به جرم شركت در نزاع خونین به زودي پس از صدور كيفر خواست در دادگاه كيفري يك استان تهران محاكمه خواهند شد.

جوان

اخبا مرتبط:

درگیری خونین با رقیب عشقی

درگیری خونین در پی علاقه به دختر جوان

مزاحم دختر مورد علاقه‌ام شد، او را كشتم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار