تبلیغات

جزئیات دستگیری دزدان ۴ میلیاردی داروخانه

به گزارش افکارنیوز،

سردار بهمن امیری مقدم فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی، گفت: با دریافت مرجوعه قضائی از سوی مالک یک داروخانه در محدوده حوزه غرب شهر مشهد مبنی بر سرقت Stealing های سریالی داروهای گران قیمت موضوع در دستور کار تیمی از پلیس Police آگاهی این استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی اظهارات مالک داروخانه و شواهد موجود به متصدی داروخانه مظنون شدند.

سردار امیری مقدم افزود: در تحقیقات از متصدی داروخانه مشخص شد که این شخص نقشی در سرقت ها نداشته لیکن با توجه به مستندات جدید کشف شده از محل سرقت به دوست این فرد که در طی چند ماه گذشته به داروخانه رفت و آمدهای مشکوک داشته مظنون شده و با هماهنگی قضائی او را دستگیر کردند.

وی گفت: متهم در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی شد ولی در مواجهه با مستندات کشف شده به سرقت های سریالی حدود ۴ میلیارد ریال داروی گران قیمت از این داروخانه اعتراف کرد و گفت: وی با برقراری روابط دوستانه با متصدی داروخانه اعتماد او را جلب و در ساعات خلوت در غفلت این فرد به داروهای گران قیمت دستبرد و توسط دو مالخر، آنها را در شهر مشهد به فروش رسانده است.

سردار امیری مقدم با اشاره به دستگیری این دو مالخر نیز، خاطر نشان کرد: متهمان پس از تحقیقات تکمیلی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و بنا به احکام صادره قضائی روانه زندان Prison شدند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.