تبلیغات

انسان ها حداکثر چند سال می توانند عمر کنند

تمام افراد خواهان طول عمر زیاد هستند و می خواهند با استفاده از روش هایی عمر خود را افزایش دهند.خوشبختانه علم پزشکی هم به ارائه راهکارها و توصیه هایی در این مورد پرداخته است.اما به راستی سقف و حد نهایی عمر یک انسان چقدر است.آیا یک انسان می تواند با راهکارهای علم پزشکی تا 200 سال عمر کند؟خیر.تحقیقات جدید نشان می دهد این امر غیر ممکن است.

به گفته محققان، این بدان معنا نیست که افراد بیشتری به سن‌های خیلی بالا نمی‌رسند، بلکه به معنای آن است که احتمالاً افراد بیشتر از ۱۲۲ سال عمر نخواهند کرد.
مؤلف ارشد مطالعه، جن ویگ، رئیس بخش ژنتیک کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک، گفت: «پیشرفت‌های بیشتر علیه بیماری‌های مزمن و عفونی ممکن است میانگین امید به زندگی را افزایش دهد، اما حد بیشینه طول عمر بالاتر نمی‌رود.»
به گفته محققان، میانگین امید به زندگی از قرن نوزدهم تا کنون، به خاطر بهبود وضع تغذیه، سلامت جمعی و دیگر حیطه‌ها، افزایش داشته است.
مثلاً نوزادانی که امروزه در ایالات متحده به دنیا می‌آیند می‌توانند امیدوار باشند که تا ۷۹ سالگی زندگی کنند. میانگین امید به زندگی در سال ۱۹۰۰، ۴۷ سال بود.

از دهه ۷۰ میلادی تا کنون، سن پیرترین افراد در سراسر دنیا نیز افزایش داشته است. یک زن فرانسوی با نام ژان کالمنت که در سال ۱۹۹۷ مرد، با ۱۲۲ سال عمر، بیشترین طول عمر را در تاریخ ثبت کرد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.