تبلیغات

تصاویر ناراحت کننده از شکار گورخر توسط کروکودیل و پلنگ -آکا

آکاایران گورخر از توانایی دفاع زیادی برخوردار نیست و این عامل سبب تصاویر ناراحت کننده و غم انگیزی شده که در ادامه می بینید

دشانسی بیشتر از این نمی شود، وقتی پس از یک نبرد سخت برای مرگ و زندگی از میان آرواره های یک کروکودیل گرسنه فرار کنی اما مرگ آنسوی رودخانه تو را به چنگ بیاورد؛ این ها توصیف تصاویری است که یک عکاس حیات وحش به شکل اتفاقی شاهد آن بود.

به گزارش آکاایران “اینگو گرالچ” عکاس طبیعت و حیات وحش زمانیکه برای عکاسی از حیوانات به منطقه حفاظت شده “ماسایی مارا” در کنیا رفته بود به دنبال عکاسی از “رودخانه مرگ” عازم منطقه شد. رودخانه “مارا” در کنیا که محل عبور گورخرها و گاومیش ها برای رسیدن به مراتع و چراگاه جدید است به خاطر داشتن کروکودیل های غول پیکر به رودخانه مرگ شهرت دارد.

گورخرها و گاومیش هایی که در پارک وحش ماسایی مارا در کنیا زندگی می کنند اما چاره ای جز عبور از میان کروکودیل ها ندارند. در فصل مهاجرت این جانوران کروکودیل ها انتظار آنها را می کشند و گورخرها و گاومیش های برای فرار از مرگ به طور گروهی وارد رودخانه شده و با حداکثر سرعت و به سمت خشکی حرکت می کنند.

“اینو گرالچ” نیز برای ثبت این لحظات هیجان انگیز به کنار رودخانه مارا آمد و جدال مرگ و زندگی یک گورخر را شاهد بود. سوژه ای که او موفق به عکاسی شد یک گورخر ماده و فرزندش بود که هنگام عبور گرفتار آرواره یک کروکودیل می شود و به سختی برای رهایی تقلا می کند. عکاس در ذیل عکس هایی که در “کترز” منتشر کرده نوشته درست زمانی که با هیجان تلاش گورخر برای رسیدن به ساحل را دنبال می کرده متوجه یک قلاده پلنگ می شود که در خشکی انتظار می کشد. گورخر با خیزی بلند در حالیکه خون از گلویش می ریزد خود را به خشکی می رساند اما دیگر ضعیفتر از آن است که بتواند از چنگ پلنگ رها شود. پلنگ گلوی او را می گیرد و لحظه ای بعد حیوان تسلیم می شود؛ در حالیکه تمساح برای تقسیم غنیمت به خشکی می آید فرزند گورخر مادرش را رها کرده و دور می شود.

,شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,[categoriy]

شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,عکس های زیبا از شکار گورخر,شکار گورخر توسط پلنگ,عکس حیوانات

آکاایران: تصاویر ناراحت کننده از شکار گورخر توسط کروکودیل و پلنگ

,شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,[categoriy] ,شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,[categoriy] ,شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,[categoriy] ,شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,[categoriy] ,شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,[categoriy] ,شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,[categoriy] ,شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,[categoriy] ,شکار گورخر,عکس شکار گورخر,شکار کردن شکار گورخر,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار