تبلیغات

نمایش فیلم سپاه آمریکایی‌ها را عصبانی کرد

یک رسانه آمریکایی اهدای نشان افتخار از سوی فرمانده کل قوای ایران به فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بسیار مهم ارزیابی کرد.

خبرگزاری فارس: وبگاه تحلیلی «المانتیور»  اهدای نشان افتخار از سوی فرمانده کل قوای ایران به فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بسیار مهم ارزیابی کرد و نوشت: نمایش فیلم مواجهه نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با نیروهای آمریکایی و تسلیم شدن آن‌ها، آمریکایی‌ها را عصبانی و بهت زده کرد.

بر اساس این گزارش، با این‌که تفنگداران آمریکایی 16ساعت بعد آزاد شدند اما ایران تلاش کرده تا به تصویر کشیدن این حادثه را نشانه‌ای از قدرت نیروهای خود در خلیج فارس نشان دهد.

از دیدگاه این رسانه، اهدا نشان فتح که تنها به افراد معدودی از نظامیان و مقام‌های ارشد سیاسی که در برهه جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه ایران نقش داشتند، نشان از اهمیت این ماجرا داشت.

این رسانه آمریکایی در خاتمه نوشت:  تبلیغات در باره این حادثه و موارد دیگر در خلیج فارس چون نمایش تصویر پرواز پهپاد سپاه بر فراز ناو جنگی آمریکا پیام سازش ناپذیری ایران بعد از توافق هسته‌ای است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار