تبلیغات

يزداني: شايد براي هميشه کشتي را کنار بگذارم

يزداني: شايد براي هميشه کشتي را کنار بگذارم

تسنيم/ آزادکار طلايي وزن ۹۷ کيلوگرم کشورمان گفت: يکي از پاهايم سايزش ۴۳ است و ديگري ۴۴ به همين دليل گاهي مجبور هستم دو جفت کفش بگيرم يا يک سايز بزرگ‌تر انتخاب کنم.
در خصوص آخرين شرايط اعزامش به خارج از کشور اظهار داشت: وقت سفارت گرفته‌ام و تا اواخر ژانويه وضعيت صدور ويزايم مشخص خواهد شد.
وي در پاسخ به اين سؤال که به چه دليل صدور ويزا با اين حجم از فاصله زماني و تاخير انجام شده است، عنوان کرد: ابتدا فدراسيون کشتي پيگير اين موضوع بود ولي بعد از آن خودم نيز پيگير شدم و کار به اينجا ختم شده است. البته تعطيلات ژانويه و کريسمس نيز عامل اصلي بود که اين مشکلات بوجود آمد و فدراسيون تلاش خود را انجام مي‌دهد.
دارنده 2 طلاي کشتي آزاد جهان ادامه داد: متاسفانه زمان زيادي را از دست دادم اما چاره‌اي نيست و من يک هفته پس از المپيک پيگير اين عمل بودم و اعلام آمادگي کردم.
يزداني در پاسخ به سؤال ديگري مبني بر اينکه آيا پس از عمل قادر به کشتي گرفتن خواهد بود يا قصد خداحافظي دارد، خاطرنشان کرد: بايد شرايط آن زمان و عمل را ببينم. اينکه اصلا مي‌توانم تمرين کنم يا خير، مردم از من توقع مدال و موفقيت دارند و با يک آشيل پاره نمي‌توان اين توقع را اجرايي کرد.
وي افزود: اگر آشيلم پاره نبود شرايط فرق مي‌کرد، با اين شرايط صلاح نيست ادامه بدهم و شايد براي هميشه کشتي را کنار بگذارم.
آزادکار وزن 97 کيلويي ايران تصريح کرد: اين مصدوميت من را خيلي آزار داد و اکنون شرايطم به گونه‌اي است که يک پايم سايزش 43 است و پاي ديگر 44 و به همين دليل گاهي مجبور هستم دو جفت کفش بگيرم يا يک سايز بزرگ‌تر انتخاب کنم. ولي به هر شکل اميدوارم هرچه زودتر به روي تشک بازگردم.منبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.