تبلیغات

شهرک های نبل و الزهرا سه سال پس از محاصره آزاد شد

به گزارش افکارخبر،

 این دو شهرک طی مدت نزدیک به سه سال گذشته تحت محاصره و گلوله باران های شدید گروه های تروریستی بود و در ادامه عملیات موفقیت آمیز نیروهای ارتش سوریه آزاد شدند.

 "نبل و الزهرا" دو شهر مهم شیعه نشین سوریه‌ در 20 کیلومتری شمال غربی شهر حلب و 25 کیلومتری مرز ترکیه و در حاشیه اتوبان بین المللی حلب  ـ  ترکیه واقع شده‌اند.

این دو شهر بیش از 65 هزار نفر شیعه 12 امامی دارند که پس از شروع ناآرامی‌ها در سوریه، میزبان نزدیک به 15 هزار پناهنده شیعی و سنی هوادار حکومت بشار اسد شده و جمعیتش به 80 هزار نفر رسیده است.

به لحاظ تقسیمات کشوری، شهر نبل مرکز بخش نبل از شهرستان اعزاز از توابع استان حلب سوریه است. بخش نبل با مساحتی در حدود 175 کیلومتر مربع متشکل از باشمره، زوق الکبیر، برج القاص، بیانون، حردتنین، کفین، معرسة الخان، میاسه، مایر، نُبل، رتیان و الزهراء است.

هلاکت شماری از تروریستها در حمص و دیرالزور سوریه

در درگیری عناصر داعش و ارتش سوریه در اطراف شهر قریتین و دیرالزور شماری از تروریستها به هلاکت رسیدند.

در درگیری عناصر داعش و ارتش سوریه در اطراف شهر قریتین در حومه جنوب شرقی حمص و محله های الصناعه و الرصافه در شهر دیرالزور شماری از تروریستها به هلاکت رسیدند.

شماری از افراد مسلح هم در درگیری با ارتش سوریه در منطقه دروشا در غوطه شرقی واقع در حومه دمشق و در جبهه کیسین در حومه شمالی حمص به هلاکت رسیدند.

ارتش سوریه همچنین یک بولدوزر گروههای مسلح را در روستای ام ولد در حومه شرقی درعا منهدم کردند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار