تبلیغات

سارا یک قدم تا قطع نخاع و ورزشی ها هنوز خوابند

ملی پوش راگبی و داور هندبال کشورمان پس از سانحه تصادف وضعیت جسمانی و مالی مناسبی ندارد.

سارا ملی پوش راگبی است که البته در رشته هندبال نیز فعالیت دارد و به عنوان داور در برخی رقابتها حضور داشته است، اما وی دانشجوی رشته تربیت بدنی و از همه مهمتر اینکه در هر رده و ورزش و جایگاهی که قرار دارد یک ورزشکار است که با شرایط بوجود آمده و وضعیت مالی خانواده اش امروز نیالز به حمایت دارد و البته اگر گوش ها بشنوند و چشم ها ببینند.

سارا به گفته پدرش در برخی از رسانه ها از سفر وی برای تیم باشگاهی و البته استعدادیابی هنذبال به کرمانشاه سفر کرد و پس از آن می بایستی برای امتحاناتش به تهران می آمد که دچار این حادثه شد.

سارا یک قدم تا قطع نخاع و ورزشی ها هنوز خوابندسارا یک قدم تا قطع نخاع و ورزشی ها هنوز خوابند

دختر 22 ساله ورزش ایران هم اکنون دچار ضایعه نخاعی شده البته شکستن های فراوان در نواحی مختلف بدن شده است و فرو رفتن مهره اش در نخاع 10درصد شانس بازیابی سلامت را برای وی رقم زده است .

هزینه ای بیش از 30 ملیون تا به حال از سوی خانواده وی انجام شده اما عمل بعدی وی نیاز به یکصد میلیون توان پول دارد که هنوز از فدراسیون پزشکی ورزشی ،انجمن راگبی وفدراسیون هندبال خبری نیست اما...

بزرگان عرصه هنر هرچند در فضای مجازی هرچقدر کم پیش قدم شدند و آرزو می کنیم سارای ورزش ایران که یک جوان 22 ساله است باز هم بتواند روی پای خود بایستد.

سارا یک قدم تا قطع نخاع و ورزشی ها هنوز خوابندسارا یک قدم تا قطع نخاع و ورزشی ها هنوز خوابند

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار