تبلیغات

سرقت مسلحانه تخمه آفتابگردان و پرتقال!

سرقت مسلحانه تخمه آفتابگردان و پرتقال!

خبرآنلاين/ دو نفر از اعضاي يک باند سرقت مسلحانه که شبانه از سوپرمارکت‌ها و ميوه فروشي‌هاي شيراز سرقت مي کردند، دستگير شدند.

خبرجنوب نوشت: اعضاي اين گروه مخوف در يک هفته از ساعت 23 تا يک بامداد به 6 سوپرمارکت و ميوه فروشي در شيراز دستبرد زدند و وجوه نقد کمي سرقت کردند.

اعضاي اين گروه سرقت‌هايشان را از يک هفته قبل شروع کردند. اين گروه خشن در نخستين شب به سوپرمارکتي در گلسرخ دست‌برد زدند. آن شب خودرويي مقابل سوپرمارکت توقف کرد. سارقان مسلح از ماشين پياده شدند و طبق نقشه‌اي که کشيده بودند وارد مغازه شدند.

يکي از آنها اسلحه ژ3 در دست داشت که با آن صاحب سوپرمارکت را تهديد کرد. در ادامه يکي از سارقان خودش را به پشت دخل رساند و تمامي پولهاي موجود در آن را سرقت کرد. در اين ميان صاحب سوپرمارکت که بهشدت وحشت کرده بود پس از فرار دزدان مسلح، با پليس تماس گرفت و اين سرقت را گزارش کرد.

سرقت‌هاي سريالي

با اين شکايت تيمي از کارآگاهان به دستور بازپرس دادسراي جنايي شيراز تجسس براي شناسايي و دستگيري دزدان مسلح را شروع کردند. ساعاتي از نخستين سرقت مسلحانه گذشته بود که گزارش سرقت مشابه ديگري پيش روي تيم تحقيق قرار گرفت.

اين بار دزدان به يک ميوه فروشي در شيراز دستبرد زده بودند. بازبيني فيلم‌هاي ضبط شده در دوربين‌هاي مداربسته نشان مي‌داد که دزدان پارس سوار با همان شگرد قبلي مقابل ميوه فروشي توقف کرده و با تهديد دست به سرقت پول‌هاي صندوق زده‌اند.

6 سرقت در يک هفته

کارآگاهان در نخستين اقدام به بررسي شماره پلاک خودرو پرداختند اما آنطور که در تحقيقات مشخص شد پلاک خودرو سرقتي بود و مشخص شد سارقان در ابتدا يک پژوپارس را به سرقت برده اند. از سوي ديگر تمام متهمان با ترفندي خاص وارد مغازه ها مي شدند و اين کار پليس را دشوارتر مي‌کرد.

همچنان که تجسس‌هاي پليسي و اقدامات قضايي براي دستگيري سارقان مسلح ادامه داشت، گزارش سرقت مشابه ديگري در يک شب به پليس اعلام شد. اين بار دزدان نقابدار به مغازه ديگري دستبرد زده بودند. آنها از ساعت 23سرقتهاي مسلحانه را آغاز و تا ساعت يک بامداد سرقت مسلحانه را عملي کردند.

سارقان در تمام سرقتها، پول هاي صندوق را سرقت ميکردند. اعضاي اين گروه مخوف با تهديد اسلحه و با ايجاد رعب و وحشت صاحبان ميوه فروشي ها و سوپرمارکتها را تهديد مي‌کردند و طعمه‌هاي آنها در چنين شرايطي از ترس جانشان ناچار به سکوت مي‌شدند.

دستگيري

هنوز ردي از متهمان در دست نبود تا اينکه در بررسيهاي تخصصي سرانجام سرنخي از دزدان بهدست آمد. هر چهار سارق مسلح شناسايي و دو نفر از آنها بازداشت شدند. اعضاي اين گروه مخوف انگيزه خود از اين سرقتها را مشکلات مالي اعلام کردند.

در بررسي‌ها مشخص شد که اعضاي اين باند در مدت يک هفته به شش ميوه فروشي و سوپرمارکت دستبرد زده‌اند. اگرچه احتمال سرقت در اطراف شيراز هم وجود دارد که تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد.

آنها اقرار کردند که در هر سرقت پول زيادي گيرشان نمي‌آمد چرا که با توجه به وجود دستگاه پوز در مراکز خريد ديگر کمتر کسي پول نقد پرداخت مي‌کند و اکثر افراد با استفاده از کارت عابربانک خود خريد مي‌کنند.

همچنين فاش شد اعضاي اين باند اقدام به سرقت تخمه آفتابگردان، پسته، کيسه هاي ميوه از قبيل پرتقال مي کردند.

پليس در جستجوي دو سارق ديگر

در حال حاضر اين دو سارق هم در بازداشت بسر ميبرند و تحقيقات براي دستگيري دو نفر از اعضاي فراري اين باند همچنان ادامه دارد. گفتني است اين پرونده هم اکنون در دادسراي جنايي شيراز در دست بررسي است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خبرآنلاين

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.