تبلیغات

نخست وزیر سوریه در راه تهران

به گزارش افکارنیوز،

سفر عماد خمیس نخست وزیر سوریه به تهران به دنبال سفر هفته گذشته دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران به سوریه و دیدار وی با مقامات عالی این کشور صورت می گیرد.

تداوم رایزنی های دو کشور و پیگیری توافقات در حوزه های اقتصادی، سیاسی و امنیتی و بررسی راهکارهای حفظ و گسترش دستاوردهای اخیر در سوریه به ویژه آزادسازی شهرراهبردی حلب محورهای رایزنی های عماد خمیس و شمخانی خواهد بود.

دو طرف در این دیدار در خصوص پیگیری مشترک فرآیندهای سیاسی و ارتقای مناسبات اقتصادی و تعمیم آن به حوزه های زیرساختی و راهبردی بحث و تبادل نظر می کنند.

شمخانی در سفر چند ساعته یکشنبه هفته گذشته به سوریه و در جریان ملاقات با بشار اسد رئیس جمهوری این کشور تاکید کرده بود که مذاکرات سیاسی باید میان سوری ها و با مدیریت آنها انجام شود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه سازمان ملل و کشورهای موثر در این عرصه صرفا باید نقش تسهیل کننده داشته باشند گفته بود:همه بازیگران موثر باید تلاش کنند تا مذاکرات سیاسی به دمشق به عنوان پایتخت سوریه متحد و یکپارچه منتقل شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.