تبلیغات

تغییر شرایط زندگی میتواند با بیماری ها مبارزه کند

همیشه توصیه متخصصان و دکتران این بوده است که اگر میخواهید از بیماری ها دور بمانید،از محل زندگی و کارتان دور شوید و به تعطیلات در یک فضای خوب بروید.دانشمندان به منظور مبارزه با بیماری ها در حال بررسی روش های جذاب و نوین هستند،امکان دارد روزی در نسخه پزشکی نوشته شده باشد:تعطیلات با موسیقی.

محققان با آزمایش روی موش‌ها متوجه شدند، آراستن و بزرگ کردن محل زندگی آن‌ها و اضافه کردن چرخ گردان، اسباب بازی و جعبه رنگی، اثر فوق العاده ای روی سلول‌های لنفوسیت تی (نوعی از سلول‌های ایمنی بدن) می‌گذارد. این سلول‌ها برای ایمنی بدن حیاتی هستند و به محافظت برابر بیماری‌ها کمک می‌کنند.

پرفسور «فول‌ویو دآکیستو» از دانشگاه کویین مری لندن گفت: «این اثر چشمگیر است، چون به موش‌ها هیچ نوع دارویی ندادیم. تنها کاری که انجام دادیم، عوض کردن شرایط محل زندگی‌شان بود. می‌توان گفت انگار آن‌ها را 2 هفته به تعطیلات فرستاده بودیم…»

در آزمایشی دیگر، حتی تعویض پتوی موش‌ها با یک پتوی باکیفیت‌تر و بهبود شرایط خواب آن‌ها، سبب شد تا مدت بیماری‌شان از 4 روز به 2 روز کاهش یابد.

محققان می گویند، باید این رویکرد روی انسان‌ها هم آزمایش شود تا مشخص شود، تأثیر مشابهی بر آن‌ها دارد.

منبع : الو دکتر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.