تبلیغات

رييس سازمان سينمايي: دستگاه‌هاي سينماسيار را در اختيار «عمار» مي‌گذاريم

رييس سازمان سينمايي: دستگاه‌هاي سينماسيار را در اختيار «عمار» مي‌گذاريم

مهر/ حجت الله ايوبي در حاشيه هفتمين جشنواره مردمي فيلم عمار عنوان کرد که طي روزهاي آينده چند دستگاه «سينماسيار» در اختيار اکران هاي مردمي اين رويداد سينمايي قرار مي گيرد.
عصر امروز چهارشنبه ۱۵ دي حجت الله ايوبي رييس سازمان سينمايي از هفتمين جشنواره مردمي فيلم «عمار» بازديد کرد و در جمع خبرنگاران درباره حمايت هايي که از جشنواره مي شود، گفت: ما همواره از اين جشنواره حمايت کرده ايم بر همين اساس براي نمايش فيلم هايي که فيلمسازان عمار براي ساخت آن تلاش مي کنند و آن را به صورت مردمي در مکان هاي مختلف به نمايش مي گذارند با امکانات سينماسيار در کنار آنها قرار مي گيريم. با توجه به اينکه پروژه «سينماسيار» نهايي شده و جزو يکي از کارهاي خوب سازمان سينمايي است اميدوارم طي روزهاي آينده تعدادي از اين دستگاه ها را براي نمايش با کيفيت آثار جشنواره فيلم عمار به دبيرخانه اين جشنواره تحويل دهيم.

وي در پاسخ به خبرنگار مهر درباره تخصيص بخشي از رقم بليت فروشي فيلم هاي حاضر در سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر در تهران به صاحبان آثار که امروز دبير شوراي عالي تهيه کنندگان در گفتگو با مهر از پيگيري آن خبر داده بود، بيان کرد: اين را بايد از دبير جشنواره پرسيد اما بايد بگويم که اين تصميم نهايي نشده و ما در حال بررسي آن هستيم.

رييس سازمان سينمايي در ادامه درباره اضافه شدن بخش فيلم کوتاه به سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر گفت: ۲ سال است که بچه هاي انجمن فيلم کوتاه اين درخواست را دارند اما به دليل اينکه امسال اضافه شدن اين بخش در فراخوان نيامده بود ما فقط يک جايزه مي دهيم که البته هنوز مشخص نکرده ايم اين جايزه به چه صورت است؛ ممکن است يک جايزه باشد يا ديپلم افتخار.

ايوبي عنوان کرد: جايزه امسال به يکي از آثار فيلم کوتاه و با سازوکار مدنظر دست اندرکاران اين بخش توسط رييس جشنواره اعطا مي شود اما بايد اين را بگويم که سال آينده اضافه شدن اين بخش در فراخوان هم مي آيد.

رييس سازمان سينمايي تاکيد کرد که اضافه شدن اين بخش به سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر به صورت يکباره و اتفاقي نبود. وي اضافه کرد: ۲۷ سال بود که اين بخش در جشنواره وجود داشت. به دليل اينکه سال گذشته در اضافه شدن اين بخش دير اقدام شده و در فراخوان نيامده بود ما آن را اضافه نکرده بوديم. اضافه شدن بخش فيلم کوتاه به جشنواره فيلم فجر توافق ۷ ماه پيش ما بود که بر همين اساس ما زمينه ورود فيلم کوتاه به جشنواره را فراهم کرديم.

وي در پايان در پاسخ به اينکه چرا در زمان فريد فرخنده کيش مديرعامل سابق انجمن سينماي جوانان ايران و در زمان وزير پيشين وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اين اتفاق نيفتاد، گفت: اين موضوع از طرف مديرعامل سابق پيگيري نشد به همين دليل اين بخش در آن زمان به جشنواره اضافه نشد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.