تبلیغات

تاج: با هرگونه زیاده‌خواهی مخالف هستیم

کد خبر: ۴۶۲۵۸۹

۸۶  بازدید

خبرگزاری تسنیم: مهدی تاج بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه برای بررسی برگزاری مسابقات جهانی فوتبال ساحلی به بوشهر سفر کرده‌ام اظهار داشت: تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی در بهمن‌ماه در بوشهر برگزار می‌شود و این تورنمنت به مدت 3 سال متوالی بوشهر میزبان آن است.

وی با بیان اینکه بوشهر جایگاه مهمی در فوتبال ساحلی دارد تصریح کرد: در تورنمنت فوتبال ساحلی جهان کشورهای لهستان، ایتالیا، ایران و اسپانیا حضور دارند که این کشورها در لیگ برتر اروپا و جهان قرار دارند.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه ورزشگاه فوتبال ساحلی بوشهر با همه امکانات استاندارد در حال اجراست، افزود: همه هزینه‌های تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی از سوی پارس جنوبی تأمین می‌شود و اجرای این مسابقه برای جمهوری اسلامی ایران یک افتخار است.

تاج با قدردانی از حمایت‌های همه‌جانبه مسئولان استان بوشهر گفت: مسئولان استان بوشهر اعم از استاندار، امام جمعه، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، رئیس هیئت فوتبال، مدیرعامل منطقه پارس جنوبی همگی با هم هماهنگ و همدل برای اجرای این مسابقات جهانی هستند که جای قدردانی دارد.

وی با اشاره به اختلاف کی‌روش با فدراسیون فوتبال بیان کرد: تمام اردوها و برنامه‌های تیم ملی بر اساس برنامه‌های تدوین شده اجرا می‌شود و بدون استثنا این برنامه‌ها بر اساس زمان‌بندی بدون وقفه قابل اجراست.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اولویت مهم در فدراسیون فوتبال با تیم ملی است، افزود: با هرگونه زیاده‌خواهی درباره تیم ملی مخالف هستیم.

تاج با بیان اینکه بر اساس برنامه‌های تصویب شده سازمان لیگ مسابقات و اردوها اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های تیم ملی در اولویت است و هیچ باشگاهی مخالفت ندارد.

وی با بیان اینکه پرسپولیس مخالفتی با حضور بازیکنان در تیم ملی ندارد، گفت: موضوعی که پیش آمد نقطه نظرات کی‌روش اعلام شده و در حال بررسی هستیم که این قائله حداکثر تا 2،3 روز آینده ختم می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه برخی رسانه‌ها نگرانی‌هایی برای مردم ایجاد می‌کنند، بیان کرد: این نگرانی که درباره تیم ملی و فدراسیون پیش آمده تا 2،3 روز آینده به طور کلی حل می‌شود چرا که دامن زدن به مشکلات به نفع فوتبال و مردم نیست.

تاج با بیان اینکه تیم ملی و باشگاه‌هایی که در جام آسیایی توپ می‌زنند در اولویت است، افزود: فدراسیون فوتبال به همه باشگاه‌های فوتبال توجه ویژه دارد و بدون شک تیم ملی و باشگاه‌هایی که در آسیا توپ می‌زنند در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه هزینه داوری در مسابقات گوناگون لیگ بین 6 تا 7 میلیارد تومان است، گفت: با هزینه بلیت رفت و برگشت و تأمین هتل سالانه 10 میلیارد تومان برای تأمین 6500 مسابقه لیگ هزینه می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه بوشهر پایتخت فوتبال ساحلی کشور است، خاطرنشان کرد: تیم دریانوردان پارس جنوبی سالهاست قهرمان فوتبال ساحلی ایران است و اکنون فوتبال ایران در دنیا جزو 5 تیم برتر جهان شناخته شده است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.