تبلیغات

شباهت صدرنشين‌هاي پارسال‌و‌امسال در هفته16

شباهت صدرنشين‌هاي پارسال‌و‌امسال در هفته16

ورزش 3/ استقلال خوزستان سال گذشته با 57 امتياز و تفاضل گل بهتر از پرسپوليس قهرمان ليگ شد.
آنها در هفته 16 ليگ سال قبل ،33 امتياز داشته و2 امتياز کمتر از پرسپوليس هفته شانزدهم امسال داشتند اما جالب اين که بدانيد در سال قبل و در پايان هفته شانزدهم گلهاي زده و خورده آنها برابر با تيم فوتبال پرسپوليس در مسابقات فوتبال ليگ امسال بود.
استقلال خوزستان در حالي در هفته شانزدهم 19 گل زده و5 گل خورده داشت که پرسپوليس امسال هم 19 گل زده و5 گل خورده دارد اما مهم ترين تفاوت در اين است که استقلال خوزستان در هفته هفدهم ليگ پارسال برابر پرسپوليس 2 گل خورد و پرسپوليس احتمالا در بازي هفته هفدهم برابر تيم فوتبال فولاد خوزستان 2-0 بازنده نخواهد شد.
نکته جالب ديگر اين که استقلال خوزستان به جز پرسپوليس در سال گذشته از هيچ تيمي بيش از يک گل نخورد؛ در حالي که پرسپوليس امسال هم از هيچ تيمي بيش از يک گل نخورده است.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.