تبلیغات

حسینی 20 ساله رهبر قلب‌ دفاع‌ استقلال

کد خبر: ۴۶۲۶۳۶

۲۲۱۴  بازدید

مدافع جوان استقلال با توجه به خصوصیات منحصر به فردی که دارد درون زمین رهبری خط دفاع آبی ها را بر عهده دارد.

ورزش سه: مجید حسینی پس از بازی با نفت تهران در جام حذفی به ترکیب اصلی استقلال اضافه شد و در دو بازی گذشته این تیم برابر نفت تهران و سپاهان در لیگ برتر نمایش بسیار خوبی داشته است. مجید حسینی که از بازی با ماشین سازی تبریز خود را به عنوان یک بازیکن مدعی در ترکیب استقلال نشان داده، در هفته های گذشته فرم بسیار خوبی داشته تا منصوریان مجبور به نیمکت نشینی رابسون شود.

این بازیکن جوان در نبردهای هوایی عملکرد قابل قبولی دارد و با بازی خوانی و سرعت مناسبی که دارد، روی زمین نیز مهره ای قابل اعتماد نشان داده اما نکته ای که باعث شده منصوریان ترجیح دهد تا این بازیکن در ترکیب اولیه آبی ها قرار بگیرد، قدرت رهبری او در خط دفاعی است. حسینی بازیکنی است که با وجود سن پایین در زمین وظیفه رهبری و صحبت کردن با بازیکنان را به خوبی انجام می دهد و خصوصیات متفاوت او با سایر مدافعان استقلال باعث شده تا این بازیکن در ترکیب اولیه آبی ها قرار بگیرد.

مدافع جوان آبی ها در دیدار با استقلال خوزستان نیز احتمالا در ترکیب استقلال حضور خواهد داشت و پادوانی زوج او در مرکز دفاع است.

حسینی 20 ساله رهبر قلب‌ دفاع‌ استقلال

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.