تبلیغات

درخواست چمران از روحاني براي حل بحران آلودگي هواي تهران

درخواست چمران از روحاني براي حل بحران آلودگي هواي تهران

تسنيم/ رييس شوراي اسلامي شهر تهران در نامه‌اي از رياست جمهور خواست تا به منظور بررسي راهکارهاي ايجاد مديريت يکپارچه، بهبود حمل و نقل عمومي و کاهش آلودگي هوا يکي از جلسات شورا، با حضور رييس جمهور و برخي وزراي دولت برگزار شود.

چمران در اين نامه با اشاره به اهميت و جايگاه کلانشهر تهران به عنوان پايتخت و نماد ملي کشور و ام‌القراي اسلامي، يادآور شده است: شهر تهران نياز به تدابير و اقدامات ويژه در جهت ارتقا و بهبود کمي و کيفي شرايط محيطي و زيست شهري و مقابله با مشکلاتي همچون حمل و نقل، ترافيک و آلودگي هوا دارد.
چمران همچنين در اين نامه تاکيد کرده است: اقدامات اصولي و مبنايي براي کنترل يا کاهش اين مشکلات، مستلزم همکاري و هماهنگي همه جانبه نهادها و دستگاه‌هاي اجرايي کشور و مجموعه مديريت شهري با رويکرد فراسازماني و اتخاذ تصميم در سطوح عالي کشور مي‌باشد .

به گزارش اداره کل ارتباطات و بين‌الملل شوراي اسلامي شهر تهران، وي در پايان پيشنهاد داده است: يکي از جلسات شوراي اسلامي شهر تهران در معيت شهردار تهران، در حضور حضرتعالي به عنوان عالي‌ترين مقام اجرايي کشور و وزراي کشور، راه و شهرسازي و رييس سازمان برنامه و بودجه تشکيل شود و راهکارهاي مديريت يکپارچه و تعامل هر چه بيشتر فيمابين دولت و مجموعه مديريت شهري در حوزه‌هاي مختلف از قبيل بهبود حمل و نقل، کاهش آلودگي هوا، ارائه تسهيلات و ساماندهي بافت فرسوده شهر تهران و ساير موضوعات مرتبط مورد بررسي قرار گيرد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.