تبلیغات

سرمربی تیم ملی بوکس: برای کسب مدال کار سختی پیش رو داریم

خیمنز باربارو: کسب مدال تنها به حرف زدن نیست بلکه باید برای آن بسیار تلاش و برنامه ریزی کرد.

سرمربی تیم ملی بوکس : برای کسب مدال کار سختی پیش رو داریمخوزه خیمنز باربارو سرمربی جدید تیم ملی بوکس کشورمان در گفت و گو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد شناختش از تیم ملی ایران  قبل از اینکه هدایت این تیم را برعهده بگیرد، بیان کرد: از آنجاییکه  ایران عضوی از آیبا است و من پیش از این که هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرم در مسابقات مختلف بازی بوکسور های ایرانی را دیده بودم، به همین دلیل با آشنایی مختصری از تیم ملی بوکس ایران داشتم.

وی در ادامه و در خصوص شانس بوکسور های ایرانی برای کسب مدال در مسابقات مختلف عنوان کرد : گفتن این که مدال می گیریم ساده است . اما من به تازگی به ایران آمده ام و معتقدم که کار سختی پیش رو داریم و اگر بخواهیم به این امر برسیم باید تلاش بسیار داشته باشیم و به سختی کار کنیم . 

گفتنی است که تیم ملی بوکس کشورمان تاکنون پس از بازی های المپیک 2016 در هیچ  مسابقه بین المللی حاضر نشده است و مسئولان این فدراسیون بازیکنانی مانند احسان روز بهانی را کنار گذاشتند و تنها به جوانانی امید بسته اند که تجربه زیادی در عرصه بین المللی ندارند. 

انتهای پیام/ 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.