تبلیغات

حاشيه‌نگاري دبير هيات دولت از جلسه ديروز وزيران

حاشيه‌نگاري دبير هيات دولت از جلسه ديروز وزيران

ايرنا/ در حاشيه جلسه روز گذشته هيات وزيران که به دليل شرکت در مراسم بزرگداشت هفتمين روز ارتحال حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني، با تاخير دوساعته برگزار شد برخي از اعضاي دولت درباره ويژگي هاي مديريتي ايشان صحبت مي کردند.
آقاي مهندس زنگنه مي گفت در جريان يکي از بازديد هاي ايشان از طرح هاي آب و برق در زمان تصدي رياست جمهوري، يکي از مديران اين صنعت را به ايشان معرفي کردم که بلافاصله گفتند ايشان را مي شناسم و او را مخاطب قرار دادند و فرمودند که سه عذر خواهي به شما بدهکارم. در جريان ديدار قبلي سه نکته را شما گفتي و من نپذيرفتم و بعد از بررسي ديدم که حق با شما بوده است و الآن از شما عذرخواهي مي کنم.
اينکه کسي بالاترين مقام اجرائي کشور باشد و تا اين حد درک تفصيلي از موضوعات داشته باشد، ديدار قبلي را بخاطر سپرده باشد، پس از استماع گزارش عليرغم اينکه اطلاعاتي را در يک جلسه نپذيرفته، پس از ديدار همچنان در صدد کشف واقعيت موضوع باشد و شهامت ابراز آن را داشته باشد، نشانه هايي از بزرگي مردي است که اين روزها سراسر ايران داغدار او است.
آقاي مهندس زنگنه مي گفت من درک از اعداد و دقت در آن را مرهون آيت الله هاشمي رفسنجاني هستم. در حضور ايشان گزارش ها به دقت استماع و در محتواي آن انديشه مي شد، تعارض هاي احتمالي مورد سوال قرار مي گرفت و بازديدها را از يک بازديد تشريفاتي به يک بازديد سنجيده مديريتي تبديل مي کرد و کسي تصور نمي کرد که بتواند در حضور ايشان، اعداد و ارقام را بدون دقت کافي مورد استفاده قرار دهد.
* دبير هيات دولت

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايرنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.