تبلیغات

مرگ دلخراش راننده کاميون در ميل گاردان

مرگ دلخراش راننده کاميون در ميل گاردان

ميزان/ بي احتياطي راننده ميانسال کاميون کمپرسي در حين تعمير اين خودرو، منجر به مرگ وي شد.

پس از تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رساني اين حادثه، ستاد فرماندهي سازمان آتش نشاني تهران به سرعت آتش نشانان ايستگاه 78 و 37 به همراه گروه امداد و نجات 2 را ساعت 21:04 شب گذشته به جاده خاوران(مسير غرب به شرق)، حوالي سه راه افسريه اعزام کرد.
به گفته رسول سعادتي افسر آماده منطقه هشت عمليات آتش نشاني تهران، راننده حدوداً 50 ساله يک دستگاه کاميون کمپرسي در حال تعمير قسمت گاردان اين خودرو بود که ناگهان دور ميل گاردان گرفتار شد.
وي در ادامه گفت: نيروهاي آتش نشاني بلافاصله با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه و مهار خودرو کاميون، با بکارگيري تجهيزات مخصوص نجات و با تلاش فراوان مرد ميانسال که کاملاً بي هوش بود را از ميل گاردان جدا کرده و وي را براي انجام معاينات پزشکي تحويل عوامل اورژانس دادند.
افسر آماده منطقه هشت عمليات تصريح کرد: متأسفانه پس از انجام معاينات اوليه از سوي امدادگران اورژانس، مشخص شد مرد ميانسال در همان لحظات اوليه براثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است و آتش نشانان پس از ايمن سازي، محل حادثه را تحويل عوامل انتظامي دادند.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.