تبلیغات

هشدار هواداران پرسپوليس به کي‌روش، طاهري و تاج/ تحمل نخواهيم کرد!

هشدار هواداران پرسپوليس به کي‌روش، طاهري و تاج/ تحمل نخواهيم کرد!

بانک ورزش/ بنام خدا
اعضاي هيات رييسه فدراسيون فوتبال، رييس گرانقدر فدراسيون وسرپرست پرتلاش باشگاه پرسپوليس
با سلام و احترام
به استحضار مي رساند ما به عنوان جمعي از هواداران پرطرفدارترين تيم آسيا نسبت به ادامه مصاحبه ها و بيانيه هاي آقاي کي روش سرمربي تيم ملي درباره سرمربي محبوب پرسپوليس آقاي ايوانکوويچ ابراز نگراني کرده و نکات زير را به سمع شما بزرگان مي رسانيم:
1.همانگونه که مي دانيد تيم فوتبال پرسپوليس دو ماه سخت و پرفشار را پيش رو دارد و علاوه بر بازي هاي داخلي بايد در آسيا نيز به مصاف حريفان قدرتمند خود برود، در زمان فشردگي بازيها در بهمن و اسفند آنچه بيش از پيش اهميت دارد آمادگي روحي و ذهني و تمرکز بر مسايل فني است. مصاحبه هاي اخير آقاي کي روش بيشتر از اين که در برگيرنده خواسته هاي منطقي وکمک به تيم ملي باشد سمت و سوي غرض ورزي هاي شخصي و حملات نامربوط و غير موجه به شخص برانکو را دارد.
اين حملات هدفمند که در جهت وارد کردن سرمربي پرسپوليس به حاشيه و در راستاي سلب تمرکز اوست از ديدگاه ما آسيب رساني به مجموعه بزرگ پرسپوليس تلقي شده و ما هرگز ادامه اين روند تخريبي را تحمل نخواهيم کرد.
2.برگزاري بازي هاي دوستانه يا لغو آنها در حيطه اختيارات سرمربي پرسپوليس نيست و پاسخ خواهي کي روش از برانکو در اين رابطه بيشتر شبيه شوخي است.
3.روند خوب پرسپوليس در دو سال گذشته بيشتر از هر چيز به مديريت حواشي تيم و تمرکز بر کيفيت فني برمي گردد، هواداران پرسپوليس هرگونه آسيب به ادامه اين روند و ورود حواشي به مجموعه آرام پرسپوليس را متوجه شخص کارلوس کي روش و سکوت فدراسيون مي دانند.
4.از آقاي طاهري به عنوان نماينده هواداران بي شمار پرسپوليس انتظار داريم اين رويه باطل سکوت را شکسته و به دفاع از سرمربي تيم بپردازد که اگر امروز سکوت کند فردا براي فرياد خيلي دير است.
5.تاکنون علي رغم بي احترامي ها سکوت کرده و حفظ انسجام و همبستگي ملي که زمينه موفقيت تيم ملي است را سرلوحه کار خود قرار داده ايم و بيشترين حمايت را چه در زمين و چه در سکوها از تيم ملي داشته ايم، در صورت ادامه اين بازي ناجوانمردانه مطمئنا ما نيز روش و مشي خود را تغيير خواهيم داد و اين به نفع هيچ کس نخواهد بود.منبع: بانک ورزش

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.