تبلیغات

سلطاني فر: رويکرد رئيس‌جمهور، حل مسائل جوانان و کم کردن دغدغه آنهاست

سلطاني فر: رويکرد رئيس‌جمهور، حل مسائل جوانان و کم کردن دغدغه آنهاست

ايسنا/ جلسه شوراي عالي جوانان عصر روز دوشنبه (۲۷ دي) به رياست معاون اول رييس جمهور و با حضور مسعود سلطاني‌فر، وزير ورزش و جوانان برگزار شد.
به گزارش ايسنا به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني وزارت ورزش و جوانان، جلسه شوراي عالي جوانان عصر روز دوشنبه به رياست معاون اول رييس جمهور و با حضور سلطاني‌فر، وزير ورزش و جوانان برگزار شد.
سلطاني‌فر در اين جلسه با اشاره به رويکرد رياست جمهوري و دولت يازدهم براي حل مسائل جوانان گفت: رويکرد آقاي روحاني و دولت يازدهم حل مسائل جوانان و کم کردن دغدغه آنهاست.
وي ادامه داد: هم‌افزايي و هم‌گرايي بين دستگاه‌ها و نهادهاي موثر در موضوع جوانان، سياست مهم ما در وزارت ورزش و جوانان است.
دبير شوراي عالي جوانان درباره مصوبه‌هاي موجود در لايحه برنامه ششم توسعه گفت: در لايحه برنامه ششم توسعه چند مصوبه خيلي خوب براي جوانان داشتيم و پيش‌بيني ما اين است سال آينده دست دولت و وزارت براي حل مشکلات جوانان بازتر خواهد شد.
وزير ورزش و جوانان هم گزارشي از اقدامات صورت گرفته و تعداد جلسات ستاد ساماندهي امور جوانان در سطح ملي، استاني و شهرستاني ارائه کرد و افزود: تا کنون ۱۲ خانه جوان در ۱۲ مرکز استان راه‌اندازي شده که با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، اميدوارم تا پايان سال همه استان‌ها بتوانند از اين امکان بهره‌مند شوند. شوراي ساماندهي امور جوانان به عنوان کميته تخصصي شوراي عالي جوانان عمل مي‌کند و منظم و مرتب در وزارت ورزش و جوانان، استان‌ها و شهرستان‌ها برگزار مي‌شود.
وي همچنين از اهميت مسائل جوانان و توجه به آنها گفت و ادامه داد: بايد بگويم رييس جمهور، اولويت مسائل جوانان و توجه و همراهي دستگاه‌ها براي حل آن را به من همواره يادآور مي‌شوند.
دبير شوراي عالي جوانان با اشاره به برگزاري کنگره ملي جوانان گفت: برگزاري کنگره ملي مديريت جوانان با حضور ٧٠٠ جوان و مديران مرتبط، همايش بزرگ جوانان و اقتصاد مقاومتي و همايش بزرگ جوانان و رياست جمهوري از برنامه‌هاي آينده وزارتخانه است.
همچنين در اين نشست صالحي اميري، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، دکتر فرهادي، وزير علوم، دکتر هاشمي، وزير بهداشت درمان و آموزش پزشکي، دکتر دانش آشتياني، وزير آموزش و پرورش، دکتر پورمحمدي، وزير دادگستري، ملاوردي، معاون رييس جمهور، دکتر ضيايي، رييس جمعيت هلال احمر کشور، رييس سازمان تبليغات و معاونين وزراي ورزش و جوانان کشور، تعاون کار و رفاه اجتماعي و سازمان برنامه بودجه از حاضرين در جلسه بودند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.