تبلیغات

باید بتوانیم هنر خود را به جهان عرضه کنیم

اگر نیروها خفته بمانند و کار خود را عرضه نکنند، حالت دلسردی و افسردگی پیدا می شود.

علی جنتی در حاشیه کنسرت ارکستر ملی ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک یکی از افتخارات موسیقی کشور ماست. با توجه به عنایتی که آقای روحانی رییس جمهور داشتند و در همین سالن وحدت قول احیای این دو کنسرت را دادند، خوشبختانه احیا شده و بخصوص نیروهای جوان خوبی روی صحنه آمده اند و کار می کنند. 

وی افزود: برای خود من تعجب انگیز بود که نیروهای جوان چقدر خوب می نواختند. ما بایستی اینها را منحصر به داخل کشور نکنیم. باید بتوانند به خارج از کشور بروند و در دنیا اجرا کنند. 

جنتی تصریح کرد: ایران به عنوان کشور صاحب فرهنگ و تمدن و هنر که نیروهای هنرمند خیلی خوبی در سه چهار دهه گذشته تربیت کرده است، باید بتواند هنر خود را عرضه کند. اگر نیروها خفته بمانند و کار خود را عرضه نکنند، حالت دلسردی و افسردگی پیدا می شود و این خودش نمونه ای از کارهایی بود که انجام شد. مخصوصا حضور علیرضا افتخاری بر روی صحنه بعد از مدتها، یکی از کارهای خوبی بود که انجام شد.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.