تبلیغات

جریمه گردش به چپ یا راست در تقاطع‌ چراغدار ۲۰۰ هزار تومان است

جریمه گردش به چپ یا راست در تقاطع‌ چراغدار ۲۰۰ هزار تومان است

جامعه > پلیس - ایرنا نوشت: رئیس پلیس ترافیک شهری به شهروندان هشدار داد جریمه گردش به چپ یا راست در تقاطع های دارای چراغ راهنمایی برابر جریمه رد کردن چراغ قرمز، 2 میلیون ریال است .

سرهنگ داوود قاسمیان افزود: این روزها شاهدیم که بعضی راننده ها در معابر درون شهری برای گردش به راست پشت چراغ قرمز، سرگردان می‌شوند. گاهی می بینیم که یک راننده بدون توجه به علائم راهنمایی رانندگی گردش به راست دارد و حق عابر پیاده را تضییع می‌کند.
وی ادامه داد: برعکس در بعضی تقاطع ها که گردش به راست آزاد است راننده در لاین‌(خط) راست پشت چراغ قرمز توقف می‌کند که اعتراض سایر راننده ها را به دنبال دارد.
قاسمیان افزود: گردش به راست یا چپ در تقاطع ها ممنوع است مگر اینکه رمپ راست گرد و چپ گرد (رمپ جداگانه برای گردش به راست یا چپ) گذاشته شود یا با تابلوهایی اعلام شده باشد که گردش به راست یا چپ آزاد است.

۴۲۴۲

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.