تبلیغات

روانشناسي/ بيمه نامه اي براي شادي فردا

روانشناسي/ بيمه نامه اي براي شادي فردا

باشگاه خبرنگاران/با رعايت اين نکات شادابي و نشاط را به زندگي خود هديه کنيد.
مراقبت و حفظ سلامتي به مجموعه اقداماتي گفته مي شود که افراد بايد براي داشتن زندگي شاد،سالم و موفق مورد توجه قرار دهند‌.
حفظ نشاط و شادابي يکي از رموز اصلي و اساسي داشتن زندگي سالم است، که بدون برنامه ريزي و رعايت برخي نکات ممکن نيست.
به گفته بسياري از پزشکان داشتن روحيه شاداب علاوه بر ايجاد حس رضايت در زندگي و موفقيت در کارها، در درمان بيماري ها و تسريع روند بهبود آنها تاثير چشمگيري دارد.

"سلامتي‌تان را اولويت همه مسائل قرار دهيد"
از قديم گفته‌اند اگر سلامتي نباشد، انگار هيچ چيز نيست. بدن شما خانه روحتان است. ورزش کنيد، سالم غذا بخوريد و به اندازه کافي استراحت کنيد.

"براي انجام کارهايي که دوست داريد وقت بگذاريد"
هيچوقت از رفتن به يک مسافرت، انجام يک سرگرمي جديد يا گذراندن يک روز کنار کساني که دوستشان داريد پشيمان نخواهيد شد. ولي ممکن است از نرفتن به يک کلاس هنري، نخواندن يک کتاب يا نخريدن شي مورد علاقه خود پشيمان شويد.

"دست از جدي گرفتن زندگي برداريد"
چرا زندگي را اينقدر جدي مي‌گيريد؟ سعي کنيد در همه مسائل زندگي جايي براي شوخ طبعي و خنديدن پيدا کنيد و زياد بخنديد.

"هميشه حرفي که بايد بزنيد را به زبان آوريد"
اگر کسي را دوست داريد، به او بگوييد. اگر کسي ناراحتتان کرده است، به او بگوييد. اگر براي ابراز احساساتتان مشکل داريد، بنويسيد. مطمئن شويد که اطرافيانتان از احساستان باخبر باشند.

"ذهنتان را به سوي فرصت‌ها باز کنيد"
از اينکه گول بازي‌هاي ذهنتان را بخوريد احساس شکست خواهيد کرد. سعي نکنيد با تجسم‌هاي فريبکارانه کنترل شويد.

"راه خودتان را دنبال کنيد"
زندگي حقيقي خودتان را داشته باشيد، خودتان را با ديگران مقايسه نکنيد و به دنبال کمال هم نباشيد. زندگي ميهماني بالماسکه نيست. نقابتان را برداريد و خودتان باشيد. اگر ديگران از آن خوششان نمي‌آيد، شايد وقتش رسيده که ميهماني جديدي را پيدا کنيد.

"دست از زندگي کردن در گذشته برداريد"
همين الان پشيماني‌ها و حسرت‌هاي گذشته را دور بريزيد. گذشته رفته است، فکر کردن به آن و اتفاقاتي که مي‌توانست در آن بيفتد فقط لذت زمان حال را از شما مي‌گيرد.

"چيزهايي که قدرت تغيير آنها را نداريد بپذيريد"
وقتي با واقعيت مي‌جنگيد، در جنگ اگرها و انکارها خودتان را زخمي مي‌کنيد. فکر کردن يا نگران بودن نسبت به آن فقط زمان حال و لذت‌هاي آن را از شما مي‌دزدد.
«اگر اينطور مي‌شد»، «بايد اينطور مي‌شد» و «چرا من»‌ها را از داستان‌ زندگي‌تان بيرون بياوريد و پيش رويد.

"زندگي کردن هوشمندانه را تمرين کنيد"
ده سال ديگر ممکن است فکر کنيد، زندگي‌ام به کجا رسيده است؟ وقتي هوشمندانه زندگي مي‌کنيم، خودمان را در لحظه غرق مي‌کنيم. اگر اين سبک زندگي کردن را تمرين نکنيد، اين لحظه‌هاي گران‌قيمت را با فکر کردن‌هاي مداوم از بين خواهيد برد. بين اتفاقات مهم زندگي استراحت کنيد و وقفه بيندازيد. اين وقفه زندگي واقعي شما هستند.

"قدرشناسي را تمرين کنيد"
حتي اگر زندگي‌تان عالي نباشد، باز هم چيزهايي براي قدرداني و شکرگزاري وجود دارد. پس هر روز براي لبخند زدن، خنديدن و تشکر کردن از لذت‌هاي بزرگ و کوچکي که در زندگي‌تان هست وقت بگذاريد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.