تبلیغات

3 کشته در تصادف آمبولانس اورژانس با پیکان

در مسیر حرکت و در نزدیکی پمپ بنزین دشتروم در ساعت 21 و 19دقیقه متأسفانه یک دستگاه پیکان با آمبولانس حامل مصدوم برخورد می‌کند.

تصادف آمبولانس

نیروهای اورژانس تنها مجروح حادثه که نیاز به عملیات احیا قلبی ریوی داشته را پس از اقدامات درمانی اولیه به طرف بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال می‌دهند.

رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد از کشته و زخمی شدن 8 نفر بر اثر برخورد یک دستگاه پیکان با آمبولانس 115 خبر داد.

«جلال پوران‌فرد» در گفت‌وگو با ایسنا افزود: ساعت 20 و 40 دقیقه چهارشنبه شب براساس گزارش مردمی به مرکز 115 مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور «یاسوج – بابامیدان» و در نزدیکی تونل سوم، یک دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای اورژانس تنها مجروح حادثه که نیاز به عملیات احیا قلبی ریوی داشته را پس از اقدامات درمانی اولیه به طرف بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال می‌دهند.

رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در مسیر حرکت و در نزدیکی پمپ بنزین دشتروم در ساعت 21 و 19دقیقه متأسفانه یک دستگاه پیکان با آمبولانس حامل مصدوم برخورد می‌کند.

پوران‌فرد تصریح کرد: براثر این تصادف 3 نفر از سرنشینان پیکان کشته و سرنشینان آمبولانس که 5 نفر شامل 2 تکنسین اوژانس، راننده آمبولانس ، مجروح تصادف و همراه وی بودند، مصدوم می‌شوند، که توسط آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

وی در خصوص علت حادثه یادآور شد: علت این حادثه در دست بررسی است.
ایسنا

مطالب مرتبط:

تصادف مرگبار آمبولانس باوانت نیسان

تصادف خونین آمبولانس با پژو آر. دی

تصادف 2 آمبولانس اورژانس با 1 کشته و 3 مصدوم (+عکس)

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار