تبلیغات

4گوشه دنيا/ سلاخي گوزن جلوي چشم کودکان!

4گوشه دنيا/ سلاخي گوزن جلوي چشم کودکان!

برترين ها/ مناطق کوهستاني، جنگل ها و حاشيه هاي کشور نروژ مملو از گونه هاي مختلف گوزن است، گستردگي که باعث شده برخي از گوزن هاي شمالي در اين مناطق به حيوانات اهلي و دست آموز تبديل شوند.
مشخصه کشور نروژ را در آب و هواي سرد و مناطق گسترده کوهستانيش بايد خلاصه کرد. مناطق کوهستاني، جنگل ها و حاشيه هايي که مملو از گونه هاي مختلف گوزن بوده و بدليل همين گستردگي برخي از آنها را همچون گوزن شمالي به حيوانات اهلي و دست آموز تبديل کرده است.

در اين بين مهد کودک هاي کشور نروژ ملزم به اجراي برنامه اي عجيب و خشن در رابطه با اين حيوانات هستند. در برنامه آموزشي آنها واحد کار اجباري آشنايي با روش هاي شکار و سلاخي گوزن گنجانده شده، امري که براي افراد بزرگسال نيز فعاليتي خشن و سنگين به حساب مي آيد.
کودکان پنج ساله به اسم بازديد علمي و در حقيقت براي آموزش مراحل کشتار و سلاخي لاشه گوزن ها به اين مناطق برده مي شوند تا از نزديک شاهد انجام مراحل کار باشند.
حالا با انتشار تصاوير اين آموزش در فضاي مجازي، صداي اعتراض عده زيادي بلند شده، مخالفاني که همگي اين امر را به نوعي شستشوي مغزي کودکان و عملي دور از انسانيت براي بچه هاي اين سن مي دانند.
اما مدير مهد کودک با خونسردي تمام در جواب تمامي مخالفان گفته که اين واحد آموزشي بخشي از برنامه درسي ملي اين کشور براي مهد کودک ها است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: برترين ها

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.