تبلیغات

نقش تعيين‌کننده روساي شعب در پيشرفت ثامن

سرپرست مديريت شعب سيستان و بلوچستان کارکرد حرفه‌اي روساي شعب و کارکنان را ضامن بقا و پيشرفت ثامن عنوان کرد.

 به گزارش شمانیوز، غلامعلي بنداني در جلسه ماهانه روساي و معاونين شعب و دواير و مسئولين تسهيلات برنامه‌ريزي به‌منظور جذب منابع، افزايش مصارف، کاهش مطالبات معوق و سودآوري را ضروري دانست.
وي با تأکيد بر تلاش بيشتر همکاران در فرصت باقي‌مانده از سال افزود: کارکنان بايد منافع سازمان را منافع خود بدانند و ضروري است آگاهي خود را در مورد مسائل مالي، اقتصادي، مديريتي و روانشناسي افزايش دهند.
بنداني تلاش کارکنان در رسيدن به اهداف موسسه را اولويت اصلي حرکت روبه‌جلو ثامن عنوان کرد و بيان داشت: با مصرف بهينه منابع، اعتبار سنجي دقيق، پيگيري مستمر مطالبات معوق و عملکرد مطلوب، بهره‌وري و سودآوري شعب را افزايش دهيم.
وي خطاب به روساي شعب از آنان خواست نظم و انضباط سرلوحه کارها قرار گيرد. چراکه بدون نظم و انضباط هيچ موفقيتي حاصل نمي‌شود.
بنداني در پايان جلسه کارکنان صف و ستاد را به رعايت موازين شرعي و قانوني، اعتبار سنجي دقيق، رعايت اخلاق حرفه‌اي دعوت کرد.

منبع: روابط عمومی موسسه ثامن

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.