تبلیغات

بنزين بدون سرب پرسپوليس در اهواز

بنزين بدون سرب پرسپوليس در اهواز

ورزش 3/ برانکو ايوانکوويچ فردا در حالي تيمش را به مصاف فولاد خوزستان خواهد فرستاد که نيمکت نشينان اين تيم شرايط جالب توجهي خواهند داشت.
سرمربي کروات پرسپوليس در حالي تيمش را فردا به مصاف فولاد خوزستان خواهد فرستاد که محسن ربيع خواه، فرشاد احمدزاده و رامين رضاييان به دلايل مصدوميت و محروميت در اختيار ندارد و اين فضا باعث شده تا بازيکنان جواني فرصت حضور در ليست و البته ترکيب اين تيم را کسب کنند.
غيبت محسن ربيع خواه باعث شده تا حسين ماهيني در اين بازي بار ديگر به سمت چپ دفاعي برود و صادق محرمي جوان فرصت حضور در ترکيب اصلي را کسب کند. علي عليپور نيز از غيبت فرشاد احمدزاده سود برده و در ترکيب فرصت بازي خواهد يافت تا وحيد اميري جانشين شماره 10 اين تيم در خط مياني شود.
با اين شرايط اما نيمکت پرسپوليس شرايط عجيب و البته جالب توجهي را در اين بازي پشت سر خواهد گذاشت. برانکو ايوانکوويچ در ليست نفراتي که به اهواز برده نام بازيکناني مثل بوژيدار رادوشوويچ، حميد طاهرخاني، سامان نريمان جهان، آلکسي پلي يانسکي، حامد آقايي، احسان علوان‌زاده، ولاديمير پريموف و رضا کرملاچعب را نيز قرار داده است.
در ادامه نگاهي مي‌اندازيم به شرايط نيمکت اين تيم با حضور بازيکنان جوان و البته...
بوژيدار رادوشوويچ يکي از چهره‌هايي است که در نيمکت پرسپوليس حضور دارد و به عنوان دروازه بان رزرو اين تيم را همراهي مي‌کند و البته با عملکرد بيرانوند بعيد است در ترکيب اصلي قرار گيرد. با اين حال برانکو ايوانکوويچ تنها در صورتي که اتفاقي در جريان بازي براي بيرانوند رخ دهد مي‌تواند به اين گلر کروات اعتماد کند و اولين چهره قابل اعتماد البته در درون دروازه اين تيم روي نيمکت محسوب مي‌شود.
حميد طاهرخاني که با فيزيک و چهره منحصر به فرد خود بين بازيکنان اين تيم به چووينکو معروف شده در ديدار برابر سياه جامگان براي لحظاتي فرصت بازي به دست آورد و با توجه به اعتمادبه نفسي که بازيکنان باتجربه اين تيم به او داده اند، توانست عملکرد خوبي از خود به جا بگذارد. او احتمالا در بازي برابر فولاد نيز در صورتي که بتواند از نظر روحي و رواني شرايط بازي را کسب کند فرصت خواهد داشت تا توانايي‌هاي خود را به رخ بکشد و يکي از شانس‌هاي تعويض در اين بازي محسوب مي‌شود.
سامان نريمان جهان به عنوان يکي از خريدهاي پرسپوليس در نيم فصل دوم نيز با توجه به خط مياني پرستاره سرخپوشان روي نيمکت قرار گرفت و البته در بازي با سايپا و در دقايقي که به ميدان رفت با حفظ توپ و عملکردش براي ديگر بازيکنان خط و نشان کشيد. با توجه به وزن نيمکت اين تيم در بازي با فولاد حضور اين بازيکن نيز در جريان بازي دور از تصور نخواهد بود و برانکو مي‌تواند به اين ستاره آذري تيمش نيز اعتماد کند.
آلکسي پل يانسکي و ولاديمير پريميوف عليرغم اينکه باتجربه ترين بازيکنان اين تيم در نيمکت در بازي با فولاد محسوب مي‌شوند اما بعيد است فرصتي براي اين ديدار حساس کسب کنند. برانکو ايوانکوويچ در بازي با سايپا و بعد از مصدوميت ربيع خواه نيز ترجيح داد از مدافع متخصص اوکرايني خود سود نبرد و فرشاداحمدزاده را در اين خط قرار داد تا نشان دهد عليرغم حمايت‌هايي که از اوکرايني‎هاي تيمش دارد اعتماد و اعتقاد شخصي‌اش را نسبت به آنها از دست داده است. در خصوص ولاديمير پريميوف نيز اين شرايط وجود دارد و با توجه به خط مياني قدرتمند و حمله باانگيزه اين تيم بعيد است برابر فولاد نيز پريميوف سهمي از حضور در زمين غدير داشته باشد.
حامد آقايي، بازيکن جوان خط دفاعي پرسپوليس نيز در هفته هاي اخير فرصتي براي بازي به دست نياورده و در ديدارهاي تدارکاتي نيز نشان داده از اعتماد بنفس و کيفيت لازم براي حضور در ترکيب اصلي و ديدارهاي حساس به دور است و احتمال اينکه او نيز در اين بازي فرصتي براي بازي به دست آورد چيزي نزديک به صفر است.
احسان علوان زاده و رضا کرملا چعب ديگر نيمکت نشينان پرسپوليس در اين ديدار محسوب مي‌شوند، دو بازيکن جوان، تکنيکي و تشنه اعتماد برانکو ايوانکوويچ. با اين حال برانکو که بعد از حضور کرملاچعب ملي پوش در ليست تيمش اجازه داد تا شهاب زاهدي راهي ماشين سازي شود بعيد است در اين بازي نيز به او فرصت دهد و مسلما انرژي او را ذخيره ديدارهايي سبک تر و شايد در استاديوم آزادي نگه مي‌دارد. علوان زاده هم که پيش از اين فرصت کوتاهي براي حضور در ترکيب به دست آورده بود اکنون با حضور بازيکناني مثل ماهيني، وحيد اميري و سروش رفيعي در سمت چپ اين تيم عملا کورسوي اميد کوچکي براي حضور در ترکيب براي خود قائل است.
با تمام اين تفاسير جسارت برانکو در نيمکت اين تيم قابل ستايش به نظر مي‌رسد و او تيمي که در فصل گذشته ميانگين سني بالايي را به خود اختصاص داده بود رفته رفته به جواناني سپرده که مي‌تواند در صورت حفظ و پيشرفت در صعود خود به آينده اين تيم کمک بزرگي کنند. کرملا چعب، حامد آقايي، احسان علوان زاده و حميد طاهرخاني در رده زير 23 سال و اميدهاي اين تيم اکنون نيمکت سرخ‌ها را تشکيل داده اند و در ترکيب نيز صادق محرمي فرصت بزرگي براي خودنمايي به دست آورده که مي‌تواند از او به عنوان ستاره آينده ياد کرد. بايد ديد اين بازيکنان از فرصت بزرگي که در اختيارشان قرار گرفته در بازي فردا چگونه سود خواهند برد.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.