تبلیغات

بازار گوشت آرام گرفت!

بازار گوشت آرام گرفت!

مهر/ رئيس اتحاديه گوشت گوسفندي از ثبات قيمت اين کالا طي روزهاي اخير در بازار خبر داد و گفت: در حال حاضر، مشکلي در بازار گوشت نداريم.

علي اصغر ملکي با بيان اينکه قيمت گوشت گوسفندي طي روزهاي اخير، در بازار به ثبات رسيده و تغييري نداشته است، اظهار داشت: هم اکنون قيمت هر کيلوگرم شقه بدون دنبه، عرضه به مغازه دار بين ۳۴ تا ۳۵ هزارتومان و عرضه به مشتري بين ۳۸ تا ۳۹ هزارتومان است.

وي اضافه کرد: در حال حاضر، رکود سنگيني بر بازار گوشت حاکم است، به دليل اينکه در روزي پاياني ماه قرار داريم؛ اما به طور کلي مشکل خاصي در بازار وجود ندارد.

رئيس اتحاديه گوشت گوسفندي، درباره شرايط قيمت اين کالا در روزهاي آينده افزود: بايد وارد ماه بهمن شويم تا ببينيم اوضاع به چه شکل است، البته با توجه به اينکه در آستانه شروع ماه جديد قرار داريم، روند کاهش قيمت را نمي‌توان پيش بيني کرد؛ با اين حال، همه چيز بستگي به عملکرد دولت و شرکت پشتيباني امور دام دارد و ممکن است ادامه توزيع گوشت دولتي در بازار، بر قيمت اين کالا تاثير بگذارد و سبب ارزاني آن شود.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.