تبلیغات

همکاري مستمر سايپاديزل و ولوو در توليد محصولات تجاري

همکاري مستمر سايپاديزل و ولوو در توليد محصولات تجاري

پرشين خودرو/ عرضه محصولات جديد کمپرسي و باري ولوو ازنيمه نخست سال 96 آغاز مي شود.
حسين حيدري مدير ارتباطات شرکت سايپاديزل با اشاره به سابقه همکاري 30 ساله في مابين سايپا ديزل وشرکت ولوو سوئد براي توليد خودروهاي تجاري، از توليد بي وقفه محصولات اين برند اروپايي در شرکت سايپاديزل خبر داد.
وي افزود: شرکت سايپاديزل از سال 1363 با انعقاد قرارداد همکاري با ولوو سوئد، همواره محصولات اين شرکت اروپايي را با فاصله تکنولوژي اندک با اروپا توليد نموده و گواه اين ادعا، توليد بيش از پنجاه هزار دستگاه انواع کاميون هاي ولوو از جمله: N12، NL12، NH12، F12، FM9، FM12، FM، FH12، FH16وFH500 تا کنون بوده است.

حيدري با مثبت ارزيابي کردن همکاري دوشرکت در سالهاي گذشته تصريح کرد: با عنايت به استقبال بسيار خوب هموطنان از محصولات ولوو در رده هاي مختلف کاربري و نيز افزايش تعهدات فروش اين محصولات در روزهاي اخير، سايپاديزل در تلاش است توليد خودروهاي تجاري را با شتاب بيشتري توسعه دهد.

وي خاطرنشان کرد: در نيمه نخست سال 96 شاهد عرضه محصولات جديد ولوو در رده هاي کمپرسي و باري FMX توسط سايپاديزل خواهيم بود که به اين ترتيب، نخستين کاميون کمپرسي اتوماتيک تاريخ کشور يعني کاميون کمپرسي ولوو FMX با آخرين فناوري روز دنيا، به مشتريان عرضه خواهد شد.

مدير ارتباطات سايپاديزل در پاسخ به اين سوال که دليل اشتياق ولوو به ادامه همکاري با سايپاديزل عليرغم در اختيار داشتن بازارهاي متعدد در سطح جهان چيست؟ يادآور شد: از آنجا که شرکت سايپاديزل رتبه برتر توليدات ولوو را به لحاظ کمي و کيفي در منطقه آسيا، اقيانوسيه و افريقا در اختيار گرفته است، از جايگاه ويژه اي در بين شرکاي اصلي شرکت ولوو سوئد برخوردار است و قطعا از دست رفتن بازار ايران مي تواند لطمات جبران ناپذيري به اين شرکت وارد نمايد.

گفتني است، در پي انتشار خبري مبني بر توقف واردات محصولات سواري ولوو، شايعاتي مبني بر توقف توليد کاميون هاي ولوو در ايران نيز در بين مشتريان اين نوع محصولات بوجود آمده بود که اين اظهار نظر مدير ارتباطات سايپاديزل به نوعي پاسخ به شايعات موجود است.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: پرشين خودرو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.