تبلیغات

وزیر بهداشت بیمارستان قائم(عج) مشهد را با عصبانیت ترک کرد/ از کاستی‌های ارائه خدمات به بیماران نمی‌گذرم

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امشب و در جریان سفر خود به استان خراسان رضوی از بخش‌های مختلف مغز و اعصاب، اورژانس، قلب و عروق و عمومی بیمارستان قائم(عج) مشهد بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به بیماران قرار گرفت.

این بازدید که با حاشیه‌های متعددی همراه بود موجب شد در پایان بازدید سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتقاد شدید از نحوه ارائه خدمات درمانی به بیماران در بیمارستان قائم(عج)، این بیمارستان را با عصبانیت ترک کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پایان بازدید خطاب به رئیس بیمارستان قائم مشهد گفت: اگر بیماری تخت بیمارستانی ندارد یا همراهش نمی‌تواند استراحت کند، حداقل یک پرستار هر یک ساعت وضعیت بیمار را بررسی کند.

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: پرستار با تجربه در بیمارستان بگذارید، من تعجب می‌کنم در این ساعت شب، حتی یک نورولوژیست و یا یک پزشک متخصص در هیچ‌یک از بخش‌های این بیمارستان وجود ندارد. این کمبودها تقصیر آقای محرابی بهار رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد است و من به هیچ عنوان نمی‌گذرم.

وی خاطرنشان کرد: این نحوه ارائه خدمات در بیمارستان قائم(عج) مشهد، به هیچ عنوان درست نیست، شما بچه انقلاب هستید، چرا یک پزشک متخصص در بیمارستان وجود ندارد، شاید مادر خودتان در اینجا نیاز به خدمات درمانی داشته باشد.

گفتنی است بسیاری از همراهان بیماران بستری در بیمارستان قائم مشهد (عج) هنگام بازدید وزیر از این بیمارستان خواستار رسیدگی سریع به کمبودها در حوزه درمان و مشکلات این بیمارستان شدند.

یکی از همراهان بیمار خطاب به وزیر بهداشت که در حال بازدید از بخش اورژانس بیمارستان قائم(عج) بود، گفت: التماس می‌کنم به فکر ما باشید و مشکلات بیمارستان را برطرف کنید. نحوه ارائه خدمات در این بیمارستان بسیار نامطلوب است. من پدرم را از عصر روز گذشته که سکته کرده بود به بیمارستان آوردم، اما چندین ساعت بر روی تخت در راهروهای بیمارستان بدون حتی رسیدگی یک پرستار افتاده بود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به این همراه بیمار وعده رسیدگی سریع به مشکلات و بهبود نحوه ارائه خدمات درمانی به بیماران داد.

انتهای پیام/ 3268/گ30

http://fna.ir/7T4UHI

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار