تبلیغات

استعفای احمد مسجد جامعی خبرساز شد!

احمد مسجد جامعی عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران استعفای خود را به صورت کتبی تقدیم مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران کرد.

استعفای احمد مسجد جامعی

احمد مسجد جامعی عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران استعفای خود را به صورت کتبی تقدیم مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران کرد.
 
بر این اساس مقرر شده بود در جلسه امروز سه شنبه 27 دی ماه موضوع استعفای مسجد جامعی از حضور درشورای شهر تهران مطرح و به رأی گذاشته شود.

این درحالی بود که در ساعات پایانی جلسه شورا بحث استعفا مطرح نشد. پس از ارائه بودجه سال 96 از سوی محمد باقر قالیباف شهردار تهران احمد مسجد جامعی صحن شورای شهر تهران را ترک کرد.

 پس از این اتفاق مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد که اگر شرایط فراهم شود جلسه شورا نیم ساعت تمدید تا بحث بررسی استعفای مسجد جامعی مورد بررسی قرار گیرد اما مسجد جامعی ترجیح داد که صحن شورا را ترک کند.
 
به دنبال این اتفاق برخی از چهره های اصلاح طلب شورای شهر تهران نیز پارلمان شهر تهران را به نشانه اعتراض ترک کردند.

در همین رابطه محمد حقانی عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران گفت: براساس قانون پس از ارائه استعفای کتبی احمد  مسجد جامعی به رئیس شورای شهر تهران این استعفا باید در جلسه علنی امروز مورد بررسی قرار می گرفت.

وی افزود: متاسفانه شاهد این اتفاق نبودیم واستعفای مسجد  جامعی و طرح آن به زمان دیگری موکول شد.

عضو ا صلاح طلب شورای شهر تهران با انتقاد از رفتار صورت گرفته با احمد مسجد جامعی درصحن پارلمان پایتخت خاطرنشان کرد: مسجد جامعی سالها وزیر ارشاد کشور بوده است وسابقه وی در شورای شهر تهران نیز بسیار زیاد است.
 
به هیچ وجه نباید در شورای شهر تهران چنین رفتاری با مسجد جامعی می شد و به نشانه اعتراض امروز برخی از چهره های اصلاح طلب صحن شورا را ترک کردند.

میزان

اخبار مرتبط:

تهران‌ گردی احمد مسجد جامعی + تصاویر

مسجد جامعی و اسکلت 7 هزار ساله + تصاویر

تهرانگردی مسجدجامعی در بازار +عکس

انتقاد مسجد جامعی از استفاده نادرست پرچم

خیاطی کردن مسجد جامعی +عکس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.