تبلیغات

علت جدايي‌ام را بگويم استقلال بدجوري به هم مي‌ريزد

علت جدايي‌ام را بگويم استقلال بدجوري به هم مي‌ريزد

شفقنا/ هافبک تيم فوتبال استقلال مي گويد براي حفظ آرامش اين تيم تصميم گرفته تا درباره اتفاقات آبي هاي تهراني صحبت نکند.
بختيار رحماني پس از کش و قوس زياد از استقلال جدا شد تا مهم ترين جدا شده آبي ها در نيم فصل ليگ باشد. رحماني که محبوبيت او ميان هواداران پيش از حضور او در استقلال براي همه مشخص شده بود، پس از يک نيم فصل پر نوسان، با تصميم منصوريان از استقلال رفت.
رحماني درباره اين جدايي گفت: اسمش را قسمت مي گذارم و مي گويم قسمت نبود که در استقلال ادامه بدهم. مي دانم که هواداران از اين جدايي ناراحت شدند اما هميشه از لطفي که به من داشتند تشکر مي کنم و تلاش مي کنم تا دوباره بتوانم به استقلال برگردم و خدمت کنم.
هافبک پيشين استقلال درباره علت جدايي از اين تيم تصريح کرد: استقلال سه شنبه يک بازي مهم دارد و نمي خواهم با حرف زدن درباره جدايي از استقلال اين تيم دچار حاشيه شود. اگر درباره استقلال حرف بزنم، تيم به هم مي ريزد و اين اتفاق باعث نتيجه نگرفتن تيم خواهد شد و من نمي خواهم چنين اتفاقي رخ دهد. مردم همه چيز را ديدند و مي دانند.
وي در پاسخ به اين سوال که چرا پس از سه هفته حضور در تمرينات، از استقلال جدا شد، افزود: اگر روز اول که از کادرفني سوال کردم، به من مي گفتند من را نمي خواهند، من مي رفتم. اما متاسفانه هر روز به من مي گفتند به من نياز دارند اما در رسانه ها چيز ديگري مي خوانديم. متاسفانه اين رفتارها قديمي شده است و من تصميم گرفتم تا با اين شرايط در استقلال نمانم.
بختيار در پاسخ به اين سوال که چرا بر خلاف عقيده هواداران که مي خواستند او بماند و بجنگد، تصميم به جدايي گرفته است، عنوان کرد: من براي به دست آوردن پيراهن استقلال سالها جنگيدم. در ميانه فصل نيز جايگاهم را در ترکيب از دست دادم اما خدا را شکر مي کنم که دوباره به ترکيب استقلال بازگشتم و توانستم جايگاه ثابتي در تيم داشته باشم. همين موضوع نشان مي دهد بختيار براي به دست آوردن جايگاه در ترکيب تيم اهل جنگيدن است اما اتفاقات به شکل ديگري رخ داد و من مجبور به جدايي شدم. جدايي که هواداران به خوبي مي دانند از آن تا چه اندازه ناراحت هستم و بر خلاف خواست قلبي ام بود.منبع: شفقنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.