تبلیغات

پيشنهاد ايوبي براي برگزاري يک جشنواره در خارج از تهران

پيشنهاد ايوبي براي برگزاري يک جشنواره در خارج از تهران

مهر/ رييس سازمان سينمايي پيشنهاد داد که جشنواره فيلم و عکس فناوري و صنعتي در شهري ديگري به جز تهران برگزار شود.
شوراي سياست‌گذاري جشنواره فيلم و عکس فناوري و صنعتي دوشنبه ۲۷ دي‌ماه با رييس سازمان سينمايي کشور ديدار کردند.

حجت‌الله ايوبي با انتقاد از اصرار بر برگزاري اکثر جشنواره‌ها در تهران اظهار کرد: معتقدم برگزاري بيشتر جشنواره‌ها در تهران باعث شده نتيجه تلاش‌ها چندان ديده نشده و تکرار مکررات تلقي شود. لذا پيشنهاد من براي برگزاري جشنواره فيلم و عکس فناوري و صنعتي، استفاده از ظرفيت ديگر شهرها مانند قزوين، اراک، تبريز يا اردبيل است.

در ادامه اين نشست، مسعود نجفي دبير چهارمين جشنواره فيلم و عکس فناوري و صنعتي نيز درباره برگزاري جشنواره در شهري خارج از تهران گفت: سال گذشته تلاش زيادي صورت گرفت تا اين جشنواره در تبريز برگزار شود و با وجود حمايت‌هاي وزارت ارشاد در اين شهر، متاسفانه اين امر محقق نشد. براي جشنواره امسال با عسلويه و منطقه پارس جنوبي هماهنگي‌هايي صورت گرفته اما اعلام آمادگي تا داشتن شرايط براي ميزباني، دو مقوله متفاوت است که بايد در انتخاب استان ميزبان به اين مهم توجه کرد.

پرويز کرمي مشاور معاون علمي و فناوري رياست جمهوري و عضو شوراي سياست‌گذاري جشنواره نيز بيان کرد: با وجود مشکلات مالي دولت و جامعه، جهاد دانشگاهي همت بالايي دارد که اين جشنواره را برپا کرده و معاونت علمي و فناوري رييس جمهور نيز تا حد ممکن از اين جشنواره حمايت مي‌کند.

در بخش ديگري از اين نشست نيز بهزاد رشيدي رييس جهاد دانشگاهي واحد هنر، گزارشي را از وضعيت برگزاري اين جشنواره ارائه کرد.

در اين نشست علاوه بر افرادي که سخنراني کردند، علي منتظري، علي متقيان و سعيد پورعلي از اعضاي شوراي سياست‌گذاري چهارمين جشنواره فيلم و عکس فناوري و صنعتي و آرش اميني مدير کل امور جشنواره‌ها و همکاري‌هاي بين‌الملل سازمان سينمايي نيز حضور داشتند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.