تبلیغات

پاسخ مبهم زيدان در مورد حضور رونالدو برابر سلتا

پاسخ مبهم زيدان در مورد حضور رونالدو برابر سلتا

ورزش 3/ زين الدين زيدان يک بار ديگر حاضر نشد به سوالي در مورد حضور رونالدو در بازي هاي کوپا دل ري براي رئال پاسخ روشن بدهد.
رئال مادريد پس از شکست برابر سويا در لاليگا، خود را براي بازي حساس فردا در يک چهارم نهايي کوپا دل ري مقابل سلتا مهيا مي کند؛ در حالي که هنوز مشخص نيست بالاخره زيدان به فوق ستاره پرتغالي تيمش در اين بازي ها ميدان خواهد داد يا خير. رونالدو در هيچ يک از 4 بازي قبلي رئال در کوپا دل ري به ميدان نرفته است.
زيزو در مورد بازي فردا گفت:« سلتا هر 4 بازي خود در سال 2017 را پيروز شده و اين مرا شگفت زده نکرده است. سلتا تيم بسيار خوبي است و در همه جام ها مي جنگد. بايد بازي را قدرتمندانه و مصمم شروع کنيم و اطمينان دارم که بازي ساده اي نخواهيم داشت.»
حضور رونالدو:« فردا خواهيم ديد. طبيعي است که هر کسي در مورد اينکه رونالدو بايد در کوپا دل ري بازي کند يا خير، نظر خاص خودش را داشته باشد.»
انتقادات به ناواس پس از شکست برابر سويا:« کيلور همان دروازه بان هميشگي است. ما 40 بازي بي شکست بوديم و در اين مدت او دروازه بان شماره يک رئال بود؛ غير از اين است؟
او فصل خوبي تا به اينجا داشته؛ هرچند که مي تواند بهتر از اينها هم ظاهر شود. کيکو کاسيا و ينيز نيز شرايط خوبي دارند. در پست دروازه باني هيچ نگراني خاصي ندارم. نام هايي که براي فصل بعد مطرح مي شوند(کورتوا) نيز همه شايعه هستند و علاقه اي به اين اخبار ندارم.»
شرايط رئال پس از اولين باخت فصل:« اين هم خواهد گذشت. قرار نيست برنامه هاي مان را تغيير دهيم.
از هواداران مي خواهم به ما مثل هميشه اعتماد داشته باشند و حمايت کنند. واضح است که رقبا و رسانه هاي حامي شان دوست دارند رئال هميشه ببازد و در بحران باشد. اين شکست نيز بهانه خوبي براي آنها شده است؛ ولي ما بايد آماده تر از هميشه باشيم.
با اين حال مي دانم که پشت هر شکست يک نقطه ضعف وجود دارد که بايد به دنبال برطرف کردن آن باشيم. نياز به ايجاد انگيزه نيست؛ چون بازيکنان مي دانند که چه بايد انجام دهند. ممکن است در بازي فردا تغييراتي در ترکيب بدهم. 24 بازيکن آماده در اختيار دارم.»
نقش بنزما روي گل دوم سويا:« مگر مي شود در طول يک بازي اشتباه نداشت؟ بنزما نمي تواند يک توپ از دست بدهد؟ هر کسي مي تواند عقيده خود را داشته باشد؛ ولي امکان ندارد در طول يک بازي بدون اشتباه بود. من البته هميشه از بازيکنانم مي خواهم که تمرکزشان را حفظ کنند.»
بازي با سه مدافع مرکزي مقابل سويا:« قبلا هم به اين روش بازي کرده بوديم؛ هرچند نه از ابتدا. بازيکنان با هر گونه تغييري سازگار هستند.»
مارسلو و روبرتو کارلوس:« از مقايسه خوشم نمي آيد؛ ولي هر دو جزو تاريخ باشگاه رئال هستند.»منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.