تبلیغات

واکسنی که تنها در مدت زمان 5 دقیقه موجب ترک سیگار می شود -آکا

سرانجام به منظور ترک سیگار یا به عبارتی ترک اعتیاد به نیکوتین واکسنی اختراع شد.
دانشمندان بر این ادعا هستند که واکسنی برای ترک سیگار پیدا کرده اند.این واکسن در حقیقت با تهاجم به سموم، از دریافت آن ها توسط گیرنده های مغز جلوگیری می کند.
در حال حاضر آزمایش این واکسن بر روی موش های آزمایشگاهی نشان دهنده نتایج بسیار مثبت و قابل قبولی می باشد و بزودی بر روی انسان نیز آزمایش خواهد شد.

,[categoriy]

واکسنی که تنها در مدت زمان 5 دقیقه موجب ترک سیگار می شود -آکا

آکاایران: واکسنی که تنها در مدت زمان 5 دقیقه موجب ترک سیگار می شود

به گزارش آکاایران واکسنی که تنها در مدت زمان ۵ دقیقه موجب ترک سیگار می شود

کارشناسان موسسه تحقیقاتی در آمریکا به نام “اسکریپس” در این واکسن آنتی ژن هایی به همراه مولکول های پروتئین قرار داده اند. هنگامی که این ماده وارد جریان خون حیوانات می شود، ارگان های بدن حیوان شروع به تولید آنتی بادی می کند، این آنتی بادی ها پیش از رسیدن ذرات نیکوتین به مغز آن ها را از بین می برند.
نویسنده این تحقیقات کیم جاندا توضیح داد که هدف آن ها از ساخت این واکسن ایجاد واکنش متقابل در بدن می باشد، بنابراین بدن به خودی خود نیکوتین را ترک خواهد کرد. او همچنین بر این عقیده است که ذرات موجود در این واکسن ممکن است در درمان اعتیاد های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. این مسئله نیز در دوره های بعدی مورد تحقیق و بررسی قرار خواهد گرفت.

پورتال رنگی – واکسنی که تنها در مدت زمان ۵ دقیقه موجب ترک سیگار می شود
مترجم: الهه تدین

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار