تبلیغات

ترامپ به دنبال تجارت آزاد و منصفانه است

به گزارش افکارنیوز،

 به نقل از تلویزیون آمریکا؛ "آنتونی اسکاراموچی" (Anthony Scaramucci)، مشاور دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیروز آمریکا با رد نگرانی‌ها درباره انزواگرایی آمریکا در سال‌های آینده، گفت: حامل هیچ گونه پیام قبلی از ترامپ نیست. 

اسکاراموچی که سرمایه گذار و از شرکت کنندگان باسابقه در اجلاس سالانه داووس است، افزود: ترامپ از من خواست که بروم و کار خوبی انجام دهم. او همیشه همین را می‌گوید:« برو کارت را خوب انجام بده».  اسکاراموچی، هنگام بازدید از کوهستان های پوشیده از برف آلپ خاطر نشان کرد ترامپ از تجارت خارجی گریزان نیست و از انزواگرایی سخن نمی‌گوید، بلکه به دنبال «تجارت آزاد و منصفانه است.» مشاور رئیس جمهور پیروز آمریکا افزود سیاست مالی دونالد ترامپ همزمان به رشد اقتصاد دنیا و بهبود زندگی اقشار متوسط آمریکا کمک خواهد کرد.  این در شرایطی است که رئیس سازمان بین المللی آکسفام اعلام کرد طبق پیش بینی این سازمان، ریاست جمهوری ترامپ کمک چندانی به کاهش اختلاف طبقاتی بین فقرا و ثروتمندان آمریکا نخواهد کرد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.