تبلیغات

تشکيل کميته 3 نفره براي رسيدگي به پرونده مدرک تحصيلي «فريدون»

تشکيل کميته 3 نفره براي رسيدگي به پرونده مدرک تحصيلي «فريدون»

باشگاه خبرنگاران/ عضو کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس درباره پرونده مدرک تحصيلي حسين فريدون در مجلس، توضيحاتي ارائه داد.

سيد جواد ابطحي نماينده مردم خميني‌شهر با اشاره به نتايج بيانيه جمعي از نمايندگان مجلس درباره رسيدگي به پرونده فعاليت اقتصادي حسين فريدون گفت: حداقل واکنش ها به اقدام نمايندگان اين بود که وي ديگر در جلسات و همايش ها حضور کمرنگي دارد چرا که وي تا قبل از بيانيه نمايندگان در بسياري از نشست هاي سياسي حاضر بود.

وي افزود: در حال حاضر قوه قضاييه مشغول رسيدگي به پرونده حسين فريدون بوده و ادله لازم براي اين پرونده را جمع‌آوري مي‌کند.

ابطحي با بيان اينکه بخش عمده فعاليت اقتصادي فريدون به مسائل ارزي منتهي مي‌شود، تصريح کرد: ما اميدواريم که اين گونه مسائل دروغ باشد، اما با توجه به اينکه همه بايد تابع قانون باشيم؛ قوه قضاييه به اين پرونده ورود پيدا کرده است که ان شا الله اين پرونده بدون فشار و شانتاژ مطبوعاتي و سياسي رسيدگي شود.

عضو کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس در ادامه با اشاره به رسيدگي به پرونده مدرک تحصيلي حسين فريدون در کميسيون متبوع خود گفت: پيگيري‌ها در اين رابطه در قالب ماده 236 ادامه دارد منتهي کميسيون به دليل بررسي برنامه ششم و همچنين بودجه ساليانه هنوز در رابطه با موضوع مذکور تشکيل جلسه نداده است و در اولين فرصت به اين مسئله رسيدگي کرده و در پي آن اعضاي کميته بررسي مدرک تحصيلي فريدون را مشخص خواهد کرد.

ابطحي ادامه داد: بدون شک تعداد نمايندگان عضو در کميته مدرک تحصيلي حسين فريدون، 3 نفر خواهند بود.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.